Home En İyi Ücretsiz WordPress Temaları 2023 (Popülerliğe ve Kullanıcı Yorumlarına Göre)

En İyi Ücretsiz WordPress Temaları 2023 (Popülerliğe ve Kullanıcı Yorumlarına Göre)

Ücretsiz bir WordPress teması, web sitenizi tasarlamak için size uygun maliyetli harika bir başlangıç noktası sağlayabilir.

Sitenizin amacına uygun bir WordPress teması yüklemek, görsel olarak çekici bir web sitesi oluşturmada çok önemli bir rol oynar. Ancak binlerce ücretsiz tema olduğundan en iyisini bulmak zor olabilir.

Bu makale en iyi ücretsiz WordPress temalarını derlemiştir. Her konsept hakkında yararlı bilgileri kullanarak, şirketinizin güvenilirliğini artıracak ve markanızın tarzına uygun ücretsiz bir tema seçebileceksiniz.

CMS ve WordPress hakkında kısa bir açıklamadan sonra size WordPress temaları ve en iyi temaların nasıl seçileceği hakkında önemli bilgiler vereceğiz ve ardından seçimi sizin için kolaylaştırmak için çeşitli konseptlerde mevcut olan en iyi ücretsiz WordPress temalarını tanıtacağız.

Listemiz, çevrimiçi portföylerden e-Ticaret mağazalarına kadar çeşitli web siteleri için oluşturulmuş ücretsiz ve ücretsiz WordPress temalarını kapsar.

 

CMS Nedir?

CMS (Content management system), İçerik Yönetim Sistemi anlamına gelir. Bir yazılım sistemi, web sitelerini yönetmek için araçlar içerir. Programlama bilgisi olmayan çoğu web kullanıcısı, sitelerini tasarlamak ve başlatmak için bu içerik yönetim sistemlerini kullanabilir.

İçerik yönetim sistemlerini kullanarak dinamik siteler oluşturabilirsiniz. İçerik yönetim sistemlerinin size sağladığı araçlar, size içeriği, resimleri, bağlantıları vb. yönetme olanağı sağlar.

Dinamik siteler için web içerik yönetim sistemine ihtiyaç duyulmasının temel nedeni sitede yapılan periyodik değişikliklerdir. Siteniz statik ise değişiklik yapmak için her seferinde programlama ve kod değişikliğine ihtiyaç duyacaksınız ve yeterli bilgi birikiminiz yoksa her seferinde site tasarım şirketlerine başvurmalısınız. Ancak bir içerik yönetim sistemi kullanıyorsanız kolayca değişiklik yapabilirsiniz.

WordPress, Kullanıcılar Arasında En Popüler İçerik Yönetim Sistemidir!

Yayınlanan raporlara göre, dünyadaki kullanıcıların %63’ü WordPress içerik yönetim sistemini kullanıyor. Ardından %14 ile Joomla ikinci, %8 ile Drupal ise üçüncü sırada yer alıyor; Dördüncü sırada ise %2 ile TYPO3 içerik yönetim sistemi yer alıyor.

 

WordPress Nedir ve Ne İşe Yarar?

WordPress nedir? WordPress ile mağaza, haber, kurumsal, müzik vb. konulu siteler kurulabilir mi? WordPress’in büyük dünyasına yeni girmeyi planlayan genel kullanıcılar, siteleri için uygun bir içerik yönetim sistemi seçebilmek için her zaman diğer WordPress kullanıcılarına bu tür sorular sorar.

wordpress nedir

WordPress Nedir?

WordPress’i basit bir dille tanıtmak istiyorsak, WordPress, çeşitli web sitesi ve blog türlerini başlatmak için kullanabileceğiniz bir web sitesi içerik yönetim sistemidir. WordPress içerik yönetim sisteminin yüksek esnekliği sayesinde, WordPress ile her türlü web sitesini başlatabileceksiniz.

WordPress’i daha profesyonel bir dille tanıtmak ve WordPress nedir sorusunun cevabını vermek istiyorsak, WordPress’in CMS (İçerik Yönetim Sistemi) kategorisinde yer alan ücretsiz ve açık kaynaklı bir web sitesi oluşturucu olduğunu söyleyebiliriz.

Belirtildiği gibi, WordPress açık dünya yazılımları kategorisine dahil edilebilecek ücretsiz ve açık kaynaklıdır. Bu, programlama ve kodlama konusunda bilginiz varsa, WordPress’te her türlü özelleştirmeyi yapabileceğiniz ve onu kullanarak istediğiniz siteyi tasarlayıp uygulayabileceğiniz anlamına gelir.

WordPress İle Çalışmaya Başlamak İçin Ne Yapılmalı?

WordPress içerik yönetim sistemini kullanmak için öncelikle yazılımını indirmeli ve web sunucunuza kurmalısınız. Veritabanına bağladıktan sonra web üzerinde kendi içeriğinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Kulağa karmaşık gelebilir ama tüm bu kurulum süreci bazen 5 dakikadan az sürer.

WordPress içerik yönetim sisteminin en iyi özelliği

Şimdi biraz da dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress’in temel özelliklerinden bahsedelim. Tasarımcılar arasında bu kadar popüler ve pratik olan bu içerik yönetim sisteminin özelliği tam olarak nedir?

WordPress içerik yönetim sisteminin en iyi özelliği, Çeşitli WordPress Temalarını Kullanma İmkanı!

Farklı temalar kullanarak birçok farklı ve benzersiz web sitesi oluşturabilirsiniz ve bu avantaja ücretsiz olmasını da eklediğinizde bu özelliğin önemi daha da ortaya çıkıyor.

WordPress Teması Nedir?

WordPress teması nedir ve neden sitemiz için bir tema seçmeliyiz? Basit bir ifadeyle tema, sitenizin şeklini ve görünümünü, yani öğelerin site sayfalarında görüntülenme biçimini ve renk, boyut, yazı tipi veya tipografi kombinasyonunu ve sitenin stilini belirler.

WordPress’te temalar kullanarak, her biri farklı bir şekle sahip olan birçok WordPress sitesi oluşturabilirsiniz.

Web sitenizin, yüksek işlevselliğe sahip olsa bile, düzgün ve kullanıcı dostu bir görünüme sahip olmadığı takdirde hızla başarısız olacağını unutmayın. Ancak bu sorun, yalnızca tema yükleyerek kolayca çözülebilir.

Faaliyet alanına göre web sitelerinin tasarımı ve görünümü farklı olmalıdır. Örneğin mağaza, haber, dergi, blog, kurumsal vb. siteler için farklı temalar bulunmakta; Bu nedenle, web sitenizi başlatma amacına uygun bir tema seçmelisiniz.

WordPress Tema Yönetimi

WordPress temalarını seçmek için sitenizin kontrol panelinde Görünüm > Temalar’a gitmeniz gerekir. Varsayılan olarak, burada web sitenizde bu temalardan herhangi birini etkinleştirebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz 3 WordPress teması görürsünüz. İstediğiniz şablonu etkinleştirmek için “Etkinleştir” düğmesine tıklayın.

Sitenizin formatını değiştirdiğinizde sitenizin görünümü değişir ancak içeriğiniz aynı kalır. Bu sayfada gördüğünüz üç varsayılan tema çok basittir ve kişisel site kurmayı planlayan kişiler için daha uygundur.

WordPress içerik yönetim sisteminde pek çok tema vardır ve bu temalar aracılığıyla web sitenize pek çok özellik ekleyebilirsiniz. Bu temalar ile mağaza, şirket vb. site kurabilir ve profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz bir WordPress Temasında Nelere Dikkat Etmelisiniz?

WordPress ile web siteleri, bloglar, mağazalar ve daha fazlasını çevrimiçi oluşturmak için ücretsiz, çekici ve etkileyici bir platform elde edersiniz. Ancak bu güç ve esneklikle birlikte belirli bir miktarda kaçınılmaz karmaşıklık da gelir. Bu karmaşıklık zamanla artar ve göz ardı edilirse, WordPress tema kullanıcıları için kötü bir kullanıcı deneyimi yaratabilir ve sitelerini güvenlik ihlallerine, arama motoru cezalarına ve irili ufaklı sayısız başka soruna maruz bırakabilir.

Pratik açıdan bu, bir WordPress teması arıyorsanız, WordPress platformunun sürekli artan geliştirme standartlarını karşılayan kaliteli bir ürün aldığınızdan emin olmanız gerektiği anlamına gelir.

Ücretsiz WordPress Temasını En İyi Yapan Nedir?

Hemen hemen her web sitesine uyan evrensel temalar vardır, ancak e-ticaret siteleri, portföyler veya bloglar gibi belirli nişler için oluşturulmuş temalar da vardır.

Seçiminizi kolaylaştırmak için, Bu makaleye çok çeşitli temalar ekledik ve herkes için bir tane olduğundan emin olduk. Hepsi ücretsiz olmakla birlikte bazı temalar premium versiyonları ile ekstra özellikler de sunmaktadır.

En iyi ücretsiz WordPress temaları listemizi derlemek için aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurduk:

  1. Devam Eden Geliştirme

WordPress, amatörlerin temalar ve eklentiler gibi kaliteli araçlar ve kaynaklar oluşturamayacakları kadar karmaşık hale gelmedi; Ama bunu yapmak da kolay değil.

Bir temayı üretebilen herkes, onu kullanıcılar için iyi bir seçenek olarak kabul edilecek kadar yüksek bir seviyede tutma ve destekleme yeteneğine de sahip değildir. Bu nedenle, bir temanın düzenli olarak geliştirilmesi, iyi bir WordPress temasının avantajlarından biridir.

2. Kullanıcılardan Gelen Olumlu Yorumlar ve Olumlu Sosyal Kanıt Göstergeleri

Geliştiriciler temalarını ne kadar uzun süre sunarlarsa ve olumlu sosyal kanıt göstergeleri ne kadar fazlaysa o kadar iyidir. İyi bir tema olarak değerlendirilmenin en önemli kanıtı, beş yıldızlı incelemelerin sayısıdır, ancak aynı zamanda: indirme sayısı, son güncelleme tarihi (yakın zamanda olmalıdır), açık destek taleplerinin sayısı ve kullanıcı topluluğu da önemlidir.

3. Sıkı Güvenlik

WordPress temanızın en iyi güvenlik uygulamalarına bağlılığından makul ölçüde emin olmak için bir siber güvenlik uzmanı olmanıza gerek yok. Bunu yapmanın en kolay yolu, ücretsiz WordPress temanızı resmi WordPress Deposundan indirmektir. Bu şekilde, düşündüğünüz temanın makul ölçüde güvenli olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz; Depodaysa, zaten güvenilir bir kalite güvence sürecinden geçmiştir.

4. Geniş Tarayıcı Uyumluluğu

Bu, depo listesinde veya tema yazarının web sitesinde açıkça belirtilmemişse, bir temayı kullanmaya başlamadan önce her zaman bazı tarayıcı testleri yapmaya değer. Özellikle tema, kullanımı kolay duyarlı ve mobil tasarım seçenekleri sunmuyorsa.

5. Temel WordPress Eklentileriyle Uyumluluk

WordPress’in gerçek gücü, WordPress ile yapabileceklerinizi genişletmek (WooCommerce ile çevrimiçi bir mağaza açmak gibi) veya mevcut temel özellikleri iyileştirmek (yoast SEO ile sayfalarınızı arama için optimize etmek gibi) için tasarlanmış ve geliştirilmiş yazılım olan Eklentiler ile ortaya çıkar. Bu durumda, düşündüğünüz herhangi bir temanın web siteniz için gerekli olacak tüm eklentilerle çalışacağından emin olmalısınız.

6. Popüler Sayfa Oluşturucularla Uyumluluk

Bir WordPress teması resmi depodaysa, iyi haber şu ki, dünyada en yaygın kullanılan sayfa oluşturucu olan WordPress’in yerel Gutenberg’iyle zaten uyumlu. Bununla birlikte, birçok WordPress kullanıcısının Gutenberg yerine veya Gutenberg’e ek olarak kullanmayı tercih ettiği daha gelişmiş oluşturucular var. Dolayısıyla bu durumda Divi, Elementor, Beaver Builder vb. önde gelen sayfa oluşturucuların tümü veya bazılarıyla uyumlu bir temayla başlamak iyi bir fikirdir.

7. Çoklu dil uyumluluğu

Dünyanın çoğu İngilizce konuşmadığından, WordPress temalarının temel gereksinimi, insanların onu kendi dillerinde kullanabilmeleridir. Ve bunu yaparken, içeriklerini birden çok dilde başkalarına da sunabilirler. Birkaç WordPress çeviri eklentisi onlara bu konuda yardımcı olabilir!

8. Erişilebilirlik

Son birkaç yılda, web’de erişilebilirliğin önemi konusunda artan bir farkındalık var gibi görünüyor. Temaları bir dizi minimum erişilebilirlik gereksinimlerini karşılayan geliştiriciler, temalarını WordPress Deposunda “erişilebilirliğe hazır” olarak etiketleyebilir.

9. Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı deneyimi, kullanıcının belirli bir web sitesini, ürünü, sistemi veya uygulamayı kullanırken hissettiklerini ve görüşlerini anlatan bir terimdir. İnsan-ürün ilişkisinin pratik, gözlemsel, duygusal ve diğer önemli yönlerini içerir. Bir temanın kullanıcı deneyimini test etmek için diğer kullanıcıların görüşlerine bakabilir veya temanın demo sürümünü kontrol edip görüntüleyebilirsiniz.

10. Duyarlılık

Duyarlılık, yıllardır kaliteli WordPress temaları için mutlak bir zorunluluk olarak kabul edildi. Ve bu bugün hala geçerli. Ancak, etkileyici bir özellik olarak yanıt verebilirliğin ötesine geçtik. Şimdi, bir tema yalnızca duyarlı olmakla kalmamalı, aynı zamanda kutudan çıkar çıkmaz tamamen mobil olarak optimize edilmiş olmalı veya kullanıcı tarafından optimizasyonu mümkün kılan tasarım özellikleri sağlamalıdır.

En Popüler ve En İyi Ücretsiz WordPress Temaları (Uzman Seçimi)

ücretsiz WordPress temalarının uzun listelerine göz atarken yukarıdaki tüm kriterleri düşünmek göz korkutucu geliyorsa, sizi suçlamıyoruz! Bu nedenle, yukarıda özetlediğimiz standartlara göre incelediğimiz bu kısa tema listesini derlemeye karar verdik.

Ne yazık ki, listelenen her tema tüm kriterleri karşılamamaktadır. Ancak, bir şeyden başka bir şey için vazgeçmeye değip değmeyeceğini değerlendirebilmeniz için önemli olanları vurgulamaya çalıştık.

Çevrimiçi Satışlarınızı Hızlandıracak En İyi Ücretsiz WordPress e-Ticaret Temaları

Bir e-ticaret teması, satışlarınız üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olabilir. Sitenizin ziyaretçilerinin çevrimiçi mağazanızda kalmak veya ayrılmak isteyip istemediklerine karar vermesi yalnızca 0,05 saniye sürer.

Bu nedenle, onları çekici bir tasarım ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi ile hızlı bir şekilde etkilemek çok önemlidir. WordPress kullanıyorsanız, bu iki hedefe bir e-Ticaret teması kurarak ulaşılabilir.

Piyasada binlerce WordPress teması bulunduğundan işletmeniz için en iyi WordPress e-Ticaret temasını seçmek zor olabilir. Tüm WordPress e-Ticaret temaları, güçlü özellikler ve çarpıcı tasarımlar sunar; bu nedenle, tek işiniz ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmaktır.

Bu süreci kolaylaştırmak için size satışlarınızı artırmanıza yardımcı olabilecek en iyi 2 e-Ticaret WordPress temasını göstereceğiz.

Ayrıca size temanızın sahip olması gereken özelliklerden bazı ipuçları sağlayacağız.

Önce şu soruyu cevaplayalım: neden Neden Bir E-Ticaret Temasına İhtiyacınız Var? Piyasada hem WordPress hem de e-Ticaret temaları var. Öyleyse neden kendinizi e-Ticaret’e özgü olanlarla sınırlayasınız?

Karşılaştırıldığında, WordPress temalarının sayısı çok daha fazla olsa da, e-Ticaret temaları çevrimiçi mağazalar için optimize edilmiştir. Bu, mağazanızın kurulumunu biraz daha kolaylaştıran temaya entegre edilmiş e-Ticaret özellikleriyle geldikleri anlamına gelir.

Örneğin, e-Ticaret temaları şunları içerebilir:

 • Ana sayfadaki ürün kaydırıcıları veya karuseller
 • “Sepete Ekle” düğmesinin belirgin yerleşimi
 • Özelleştirilebilir ürün sayfaları
 • Popüler e-ticaret eklentileri için yerleşik destek
 • Müşteri hesabı yönetimi özellikleri

Ayrıca, akıllı telefon ve tabletlerinde giderek daha fazla insanın alışveriş yapmasıyla birlikte, çevrimiçi mağazanızın tüm cihazlarda erişilebilir ve kullanımı kolay olması önemlidir ve Çoğu e-Ticaret teması varsayılan olarak mobil uyumludur.

Dahası, bir e-Ticaret teması kullanarak bir çevrimiçi mağaza kurmak herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmez. Bu işi bir web tasarımcısı veya geliştiricisi tutmadan kendiniz yapabilirsiniz, bu da bir web sitesi oluşturma maliyetinden tasarruf sağlayabilir.

İki tür WordPress teması vardır – ücretsiz ve premium. Ücretsiz WordPress e-Ticaret temalarının hiçbir maliyeti yoktur. Ücretsiz WordPress e-Ticaret temalarının daha az özelliği ve güncellemesi olabilir, ancak ücretsiz temalar başlangıç e-Ticaret mağazanızı başlatmanıza yardımcı olmak için yeterlidir.

İşte ücretsiz olan en iyi 2 e-Ticaret WordPress teması:

Appzend

 • Appzend, e-ticaret web sitelerini yavaşlatmayan basit ve şık bir tema isteyen mağaza sahipleri için mükemmeldir.
 • Appzend, her cihaz için duyarlı düzenlere sahip temiz ve güzel bir tasarıma sahip çok amaçlı bir temadır, appzend genel olarak her sektörde kullanılabilir.
 • Bu tema, en çok kullanılan eklentilerle (Elementor, SiteOrigin, Visual Composer, Gutenberg ve bravo Builder, vb.) Tam uyumludur.
 • Appzend’in birçok heyecan verici özelliği vardır: her ana bölümü yeniden sıralayabilir, birçok dille uyumludur, site hızı optimize edilmiştir, arama motoru optimizasyonu dostudur.
 • WooCommerce ve harici (Polylang, Jetpack, Yoast SEO, Contact Form 7) ve daha birçok eklenti ile uyumlu
 • Bu temanın kurulumu çok kolaydır
 • Bu temanın 70’den fazla çekici şablonu var.
 • Kullanıcıların büyük çoğunluğu güçlü bir destek ekibinin varlığından ve bu temanın kolay kullanım imkanından bahsetmiştir.

Educenter

 • Educenter, profesyonel görünümlü bir e-Ticaret mağazası oluşturmak isteyenler için harika bir temadır.
 • Educenter WordPress teması, temel olarak eğitim tabanlı WordPress web sayfaları için tasarlanmıştır, Tema, üst bilgi düzenleri, alt bilgi düzenleri, harekete geçirici mesaj, özellik listesi, ekip üyesi, referanslar, dinamik renk seçenekleri ve daha pek çok ayarı özelleştirebileceğiniz gelişmiş özellikler ve düzenler içerir.
 • Educenter Teması, tarayıcılar arası uyumlu, çeviriye hazır, Seo dostu ve Duyarlı. Ayrıca sitedeki ürünlerinizi yönetebileceğiniz ve aynı sitede kolayca satış için listeleyebileceğiniz WooCommerce Eklentisini de destekler.
 • Ayrıca farklı sayfa oluşturucu eklentileri (Elementor, Gutenberg, SiteOrgin) ve diğer birçok eklenti (Contact Form 7, Jetpack, LearnPress, vb.) ile uyumludur.

Bu temanın 25’ten fazla Premium Demosu var.

 • ücretsiz temalar arasında popülerdir.

Sanatçılar İçin En İyi Ücretsiz WordPress sanat Temaları

Sanatçı olmak, bir sanat eseri yaratmaktan daha fazlasıdır. Günümüz dünyasında, hedef kitlenize nasıl yaklaşacağınızı bilmeniz gerekecek. Geleneksel sanat sergileri fena bir fikir olmasa ve işi görse de, bir dijitalleşme çağında yaşıyoruz ve diğerlerine ayak uydurmak istiyorsanız daha geniş bir izleyici kitlesine ihtiyacınız olacak. Web sitelerinin devreye girdiği yer burasıdır; Web siteleri dünyanın her yerinden insanların çalışmanızı görebileceği dijital eviniz gibi davranır.

Ancak sanatçılar için WordPress sanat temalarında nelere dikkat edilmelidir? Mükemmel sanatsal WordPress temasını bulmak bazen zaman alabilir ve enerjinizin çoğunu alır; ancak, bu temalarda ne arayacağınızı biliyorsanız, bu işlem çok daha kolay hale gelir.

Sadeliği arzulayan bir sanatçı mısınız yoksa daha detay odaklı mısınız ve sanatınız daha karmaşık mı? Dikkate alınması gereken ilk şey, ne tür bir kitleyi hedeflemek istediğinizdir ve buna bağlı olarak web sitenizin stilini seçebilirsiniz.

işinizden nasıl para kazanabileceğinizi düşünün. Sanatçıların zengin olmak için sanat yapmadıklarını biliyoruz; ancak, fazladan para kazanmak size zarar vermez. Bunu göz önünde bulundurarak, sanat eseriniz için kolayca bir çevrimiçi mağaza oluşturabilmeniz için WooCommerce entegrasyonu sunan WordPress temalarını bulmaya çalışın.

Son olarak, dijital bir çağda yaşadığımızı unutmayın. Çalışmalarınızı bir web sitesinde sergilemek harika olsa da, sosyal medya platformlarınızda hedef kitlenizle bağlantı kurabilirsiniz. Çok sayıda tema, sosyal medya bağlantılarınızı eklemenizi mümkün kılar ve bu, izleyicilerinize sanatınızı daha fazla göstermenin harika bir yoludur.

Aşağıda sanatçılar için en iyi 2 ücretsiz WordPress sanat teması bulunmaktadır.

Bir sanatçıysanız ve çalışmalarınızı çevrimiçi paylaşmaya karar verdiyseniz, sanatçılar için bu harika WordPress temaların özelliklerine bir göz atın.

HDMEDIA-Free Art Gallery Responsive WordPress Theme

 • Bu Ücretsiz Art Gallery Duyarlı WordPress Teması, Art & Culture, Art Gallery web sitelerine özel birden çok sayfaya ve bloğa sahiptir.
 • Yönetici Paneli, Blog, JQuery, HTML artı JS’ye sahiptir.
 • WordPress 3.2.x – 3.4.x,3.5.x ile uyumludur
 • kullanıcı dostu bir Cherry Framework 3 oluşturucusuna sahiptir.
 • Tasarım stili Nötr’dür.

ETA ART SCHOOL-Free Art School WordPress Theme

 • Bu Ücretsiz Sanat Okulu WordPress Temasını tek bir tıklamayla indirebilirsiniz.
 • Nişe özel tasarımı sayesinde sanatçı, yaratıcı işler ve sanat eğitimi web siteleri için çok uygun olacaktır.
 • WordPress 3.0 ve üstünü destekler.
 • Birden çok sayfası vardır.
 • Örnek resimlere ve içeriğe sahiptir.

En İyi Ücretsiz WordPress Spor Temaları

Sayısız WordPress spor temasıyla, spor haberleriniz veya iş siteniz için görsel olarak çekici bir web sitesi oluşturmak hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı. Ancak, bu kadar çok seçenek mevcutken, en iyi seçeneğin ne olduğunu ve hatta nereden başlayacağını bulmak zor olabilir.

Bireysel ihtiyaçlarımızdan bağımsız olarak, bir WordPress Spor web sitesi temasının sahip olması gereken birkaç özellik vardır; Bu yüzden önce bir Spor Teması Seçerken Dikkate Alınması Gereken Faktörleri kontrol edelim.

 • Duyarlı Tasarım: Mobil cihazlar, internet kullanıcılarının %50’si tarafından web’de gezinmek için kullanılmaktadır. Web sitenizin hak ettiği başarıyı elde etmesini istiyorsanız, bu tür kullanıcılar için duyarlı tasarım sağlamalısınız. Duyarlı bir web sitesi teması, ekran boyutuna göre ayarlanacak ve göz atmak için cep telefonu, tablet veya farklı ekran oranına sahip başka bir cihaz kullanıyor olsanız da bilgileri uygun şekilde gösterecektir.
 • Kullanım Kolaylığı: Sürükle ve bırak web sitesi oluşturucuları destekleyen ve önceden oluşturulmuş temalara sahip bir Spor teması seçmenizi öneririz. Web sitesini bir sayfa oluşturucu kullanarak özelleştirerek, siteyi oluşturmak için daha az, sitenin reklamını yapmak için daha fazla zaman harcayın.
 • Topluluk Dostu: Kullanıcıların tartışabilecekleri, tavsiyelerde bulunabilecekleri ve deneyimlerini tartışabilecekleri bir forum, Spor web siteniz için yararlı olabilir. Ziyaretçileriniz sizinle ve birbirleriyle iletişim kurabildiklerinde bir topluluk ortaya çıkacaktır.

Bütün bunları göz önünde bulundurarak, başlamanıza yardımcı olmak için 2 favori ücretsiz WordPress spor teması seçtik.

Pilates Center – Sports, Fitness & Yoga WordPress Theme

 • Pilates Center, Cherry Framework 5 tabanlı ve yoga ve pilates merkezleri web siteleri için üretilmiş, yanıt veren, tamamen düzenlenebilir, çapraz tarayıcı uyumlu ve SEO dostu bir WordPress Spor temasıdır.
 • Sayfanızı yeniden yüklemeden sitenizde yaptığınız değişiklikleri canlı olarak görmenizi sağlayan WordPress Live Customizer ile web sitenizi özelleştirme süreci kolaylaşıyor.
 • Artık kodlarla uğraşmak yok, sayfalarınızı TM sürükle ve bırak Power sayfa oluşturucu ile basit ama uygun bir şekilde oluşturun.
 • Randevu yöneticisi ve zaman çizelgesi eklentisi, müşterilerinizin zamandan tasarruf etmesini sağlar.
 • İçerik modüllerle pilates merkezi web sitenizi çeşitlendirmek için çok yönlü içerik eklemekten çekinmeyin.
 • Paralaks kaydırma animasyonu ile entegre hoş arka planlarla müşterilerinizi etkileyin.
 • Bu temanın kullanıcıları, bu ücretsiz temanın birçok özelliğinden ve yüksek kalitesinden memnunlar.

Free Grey Sports News WordPress Theme

 

 • Tek bir tıklamayla bu Ücretsiz Gri Spor Haberleri WordPress Temasını indirin.
 • Nişlere özel tasarımı sayesinde futbol, fitness, spor yazı siteleri için çok uygun olacaktır.
 • Ücretsiz Gri Spor Haberleri WordPress Teması, WordPress 3.0 ve üstünü destekler.
 • Birden fazla sayfası var.
 • Örnek resimlere ve içeriğe sahiptir.

Hikayenizi Paylaşmak için En İyi Ücretsiz WordPress Kişisel Blog Temaları

Bloglar, eski günlerdeki günlüklerin bir nevi ikamesi haline geldi. Bazılarımız günlük rutinlerimizi paylaşmak için karşı konulamaz bir ihtiyaç duyar; ilgi alanlarımızı ve tercihlerimizi veya çok çeşitli potansiyel takipçilerimizin ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz herhangi bir şeyi başkalarıyla paylaşma ihtiyacı.

Seyahatlerimizde bulduğumuz ilgi çekici bir şeyi sunmak ya da sadece bahsetmeye değer olduğunu düşündüğümüz bir ürünü paylaşmak istesek de, bir blog her zaman keşiflerimizi ve düşüncelerimizi paylaşmanın iyi bir yoludur.

İyi bir etki elde etmek için, blog yazarları her zaman potansiyel okuyucularının dikkatini anında çekmelerine yardımcı olacak yeni ve yaratıcı yollar aramalıdır. Ancak, blogumuzun popüler olmasını ve daha geniş bir kitle tarafından tanınmasını istiyorsak, blogumuzu nasıl gösterdiğimize çok dikkat etmek önemlidir. Bu nedenle blogun görsel yönü, içeriği kadar önemlidir. Kişisel blogunuzu başlatmaya hazırsanız, bunu şık bir şekilde yapın.

Her sitenin bir amacı vardır ve her temanın kendine has özellikleri vardır. Bir web sitesinin bir temadan en iyi şekilde yararlanabilmesi için hem sitenin amacının hem de temanın özelliğinin birbirini tamamlaması gerekir. Blogla ilgili bir web sitesi için, web sitenizin verimliliğini etkileyebilecek özelliklerin bir listesini burada bulabilirsiniz.

 • Basitlik: Bloglar, ziyaretçilerinizin okumasını sağlamakla ilgilidir. Ancak, okumak zaman ve çaba gerektirir. İzleyicilerinize blogunuzun okunabilirliğini artırabilecek bir arayüz sunmadığınız sürece ziyaretçilerinizden pek bir şey bekleyemezsiniz. Buradaki ana fikir, blogunuzun düzenini ve tasarımını basit ve zarif tutmaktır. Birden fazla zıt renk kullanmayın. Bunun yerine, izleyicilerinize keyifli bir okuma deneyimi sunmak için yatıştırıcı açık renkler kullanın. Arayüzün de temiz ve kullanıcı dostu olduğundan emin olun. Bu, web sitenizin trafiğini büyük ölçüde etkileyebilir.
 • Duyarlılık: Bir web sitesinin yanıt verebilirliğinin isteğe bağlı olduğu günler geride kaldı. Mobil kullanıcıların muazzam artışı, blogunuzun her zaman duyarlı olmasını gerektirir. Duyarlı bir tema, web sitenizin içeriğini cihazınıza mükemmel şekilde uyacak şekilde ayarlar. Bu, blog okuyucuları için tamamen kapatıcı olan yanıt vermeyen temaların aksine size keyifli bir okuma deneyimi sunar.
 • SEO İçin Optimize Edilmiş: Kendinizi bir arama motorunun sıralamasında üst sıralara çıkarmak için, yerleşik SEO optimizasyon özelliklerine sahip bir tema arayın. İnternet rekabetçi bir pazar olduğundan, kendinizi üst sıralar arasında bulmanız zordur. İçerik yayınlamaya başlamadan önce bile, yalnızca temanız SEO için optimize edilmişse, siteniz google sıralamasında diğer birçok siteyi geçebilir.
 • Sayfa Oluşturucular: WordPress ile ilgili en iyi şeylerden biri, kullanıcıların web sitesi sayfalarını tasarlayabilecekleri ve buna göre işlevler ekleyebilecekleri özellikler sunmasıdır. Sayfa Oluşturucu eklentileri, bu tür nitelikleri basit sürükle ve bırak seçenekleriyle sağlayan eklentilerdir. Birçok sayfa oluşturucu eklentisi, WordPress temalarıyla kolayca entegre edilebilir. Blogunuz için tema seçerken, en iyi sayfa oluşturucu eklentileriyle kolay entegrasyon sunan bir tema arayın.
 • Çeviriye Hazır ve Çok Dilli: Web siteleri, küresel bir kitleye ulaşmak için oluşturulur. Ancak, bazı belirli bloglar, belirli kitleleri hedefleyen belirli bir dil kullanılarak oluşturulur. Durum buysa, çeviriye hazır ve birden çok dili destekleyen bir tema seçmek akıllıca olacaktır. Bu, farklı geçmişlere sahip kullanıcılar için web sitenizi daha okunabilir hale getiren seçenekler sunar.
 • Tarayıcı Uyumluluğu: Blogunuzu görüntüleyenler web sitenize ulaşmak için herhangi bir cihaz kullanabileceklerinden, web sitenize herhangi bir tarayıcıdan da erişilebildiğinden emin olmanız gerekir. Farklı cihazlar ve işletim sistemleri, varsayılan tarayıcıları olarak farklı tarayıcılara sahip olabilir. Bu nedenle, tarayıcılar arası uyumlu bir tema seçmek, tüm görüntüleyenlerinizin web sitenize kolaylıkla erişebilmesini sağlar.
 • Yorumlar ve İncelemeler / Tartışma Forumu: Diğer web sitelerinin aksine, bir blog web sitesinin tartışma ve kullanıcı katılımı için bir bölümü olması gerekir. WordPress, blog web sitenize kolayca entegre edilebilecek eklentiler sağlar. Bu eklentiler, kullanıcı katılımı için kolaylıkla bölümler oluşturmanıza yardımcı olabilir, bu nedenle bu tür eklentilerle uyumlu bir tema seçin.

İnternette bu kadar çok seçenek varken, mükemmel bir WordPress teması seçmek zor olabilir. En iyi ücretsiz kişisel blog WordPress temaları teklifimizin devreye girdiği yer burasıdır. Daha fazla beklemeyin, sizin için neler hazırladığımıza bir bakalım!

Free Personal Page & Blog WordPress Theme

 • Bu Ücretsiz WordPress Kişisel blog Temasını tek bir tıklamayla indirin.
 • Nişe özel tasarımı sayesinde portföy, freelance, online CV veya özgeçmiş web siteleri için çok uygun olacaktır.
 • Bu ücretsiz WordPress teması, blog içeriğinizi en çekici şekilde gösterebileceğiniz farklı ana sayfa bölümleri içerir.
 • Ayrıca, daha fazla özelleştirme esnekliği için bir avuç renk seçeneği ve birçok Google yazı tipi arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Tamamen duyarlı ve mobil uyumlu olduğu için birinci sınıf bir performans alacağınızdan emin olabilirsiniz.
 •   Aynı şekilde, tema, web sitenizi arama motoru sonuç sayfalarında daha üst sıralarda sıralamanıza yardımcı olmak için en iyi SEO uygulamalarını takip eder.
 • Bu tema tarayıcılar arası uyumludur ve ayrıca sosyal medya entegrasyonuna sahiptir. Benzer şekilde, kolay okunabilirlik özelliği, kitlenizin blog içeriğinizi keşfetmesini kolaylaştırır.
 • Bu Kişisel blog WordPress Teması, WordPress 3.0 ve sonraki sürümleri destekler.
 • Birden fazla sayfası var.
 • Örnek resimlere ve içeriğe sahiptir.

Free Minimalistic Writers Personal Page WordPress Theme

 • Bu Ücretsiz Minimalist WordPress Yazarlar Kişisel blog Temasını tek bir tıklamayla indirin.
 • Nişe özel tasarımı sayesinde freelance, yazar, portföy web siteleri için çok uygun olacaktır.
 • Bu tema, benzersiz blogunuzu başlatmanız için size mükemmel bir platform sunmak için duyarlı ve SEO’ya hazır düzenlerle birlikte gelir.
 • Bu temanın en önemli özelliklerinden biri, üç blog düzeninin yanı sıra hizmet, hakkında ve referanslar gibi farklı web bölümleri sunmasıdır ve gelişmiş tipografi kontrol seçeneğini kullanarak web sitenizi özelleştirebilirsiniz.
 • Bu tema, tüm cihazlarda ve ekran türlerinde sorunsuz bir performans sağlamak için duyarlı ve mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, SEO dostu yapısı, WordPress blogunuzu arama motoru sonuç sayfalarında daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur.
 • WordPress 3.0 ve üstünü destekler.
 • Birden çok sayfası vardır.

Restoranınızı Tanıtmak için En İyi Ücretsiz WordPress Restoran Temaları

Bir restoran işletmesi kurmayı planlıyor musunuz? Durum buysa, bu ücretsiz restoran WordPress temaları başlamanız için gerçekten kullanışlı olabilir.

Restoran işi, dünya çapında en hızlı büyüyen ve en kazançlı sektörlerden biridir. İnanması zor olabilir, ancak yemek severlerin yüzde 45’inden fazlası haftada birkaç kez yemek yemeye giderken, yüzde 20’si haftada en az bir kez yemek yiyor.

Restoran işletmesi, yalnızca ABD’de bir milyondan biraz fazla restoranla, aynı zamanda küresel olarak en rekabetçi sektörlerden biridir. Yani, konu restoran işine geldiğinde bunu doğru yapmalısınız.

İnternet sayesinde bilgiye erişim artık avucumuzun içinde. Dolayısıyla insanlar artık restoranları veya lokantaları doğrudan ziyaret etmeyi tercih etmiyor.

Günümüzde insanlar, restorana ayak basmadan çok önce, yerle ilgili her şeyi öğrenme eğilimindedir – yemek menülerini, yemek fiyatlarını, sunulan hizmetleri ve müşteri incelemelerini; Bu nedenle, çevrimiçi varlığınızı oluşturmak, modern restoran işinde başarının anahtarıdır.

Peki, nereden başlamalısınız?

Başlamanın en iyi yolu, iyi bir çevrimiçi varlık oluşturmak için restoranınız için özel bir web sitesi oluşturmaktır. Ancak, sıfırdan bir site oluşturmak oldukça pahalı olabilir.

Ama merak etmeyin!

Burada, web sitenizi bir kuruş bile yatırmadan başlatmanıza yardımcı olacak 2 En İyi Ücretsiz WordPress Restoran Temasını tartışacağız.

Doğrudan sonuca varmadan ve web siteniz için herhangi bir rastgele tema kullanmadan önce, belirli bir temanın sunduğu belirli işlevleri aramanız önemlidir. Kullandığınız WordPress temasının doğru amaca hizmet etmesi ve web sitenizi geliştirmeye yardımcı olması gerektiğini unutmayın.

İşte restoranınız için bir WordPress teması ararken göz önünde bulundurmanız gereken bir dizi özellik:

 • Duyarlı Tasarım: Bu gün ve çağda, son derece duyarlı tasarım, izleyiciyi elde tutmanın ve herhangi bir web sitesi için daha iyi genel performansın anahtarıdır; Cep telefonları ve tabletler diğer tarama cihazlarını ele geçirdi. Statista tarafından yapılan araştırmaya göre, dünya çapındaki internet trafiğinin yaklaşık yarısı, tarama cihazı olarak cep telefonlarını ve tabletleri kullanıyor. Bu nedenle, web sitenizi farklı ekran boyutlarına sahip mobil cihazlarla uyumlu hale getirmek çok önemlidir. Siteniz akıllı telefon ve tablet cihazlara uyumlu değilse ziyaretçilerinize düzgün bir gezinti deneyimi sağlayamazsınız. Bu durumda, potansiyel müşterilerinizin büyük bir bölümünü kaybetmeniz muhtemeldir. Sadece bu da değil, daha uzun yükleme süresi, okunması zor metin, zor gezinme düğmesi ve uygun olmayan renk tonları da kötü kullanıcı deneyimine katkıda bulunur. Bu nedenle, potansiyel müşterinizin ilgisini çekmek için bir WordPress teması seçerken her zaman “Duyarlı Tasarım” aramalısınız.
 • Yerleşik SEO: Restoran için WordPress temasında aramanız gereken bir diğer özellik de yerleşik SEO’dur (Arama Motoru Optimizasyonu). Şaşırtıcı gelebilir, ancak web trafiğinin yaklaşık %95’i ilk görüntülenen web sayfalarına tıklanır. sayfa. Bu nedenle, sitenizi arama sonuçlarında ilk sayfada sıralamak, daha fazla trafik alma şansınızı önemli ölçüde artıracaktır. Bu nedenle, yerleşik SEO özelliklerine sahip bir tema seçtiğinizden emin olun. Yerleşik SEO desteğine sahip bir tema seçerseniz, web sitenize etiketler, anahtar kelimeler ve diğer temel SEO terimlerini eklemenize izin veren SEO optimizasyon özellikleri ve eklentileri içerecektir. Ve bu benzersiz özellikler, sitenizin SERP’de daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olur.
 • Birden Çok Harekete Geçirici Mesaj Seçeneği: Yani, bir avuç ziyaretçi sitenize geliyor, şimdi ne olacak? İnisiyatif almalarını istemez miydiniz? Harekete Geçirici Mesaj düğmesine ihtiyacınız olan yer burasıdır. Harekete Geçirici Mesaj düğmesi, ziyaretçilerinizi harekete geçmeye davet etmenin bir yoludur. Bu nedenle, herhangi bir rastgele WordPress teması kullanmak yerine, araştırmaya biraz zaman ayırın ve kendinize birden çok CTA düğmesini destekleyen bir tema edinin. Neden? Çünkü sitenizde birden fazla CTA olması dönüşüm oranını artırmaya yardımcı olur, ziyaretçilerinizi gerekli aksiyonları almaya ve satışları artırmaya teşvik eder ve birden fazla CTA’ya sahip olmak, içeriğinizi pazarlama planlarına göre tasarlar ve bu da web sitenizdeki trafiğin artmasına yardımcı olur.
 • Özelleştirme Özellikleri: Restoranınız için WordPress temaları ararken özelleştirme özellikleri bir numaralı önceliğiniz olmalıdır. Tema özelleştirme özelliği, web sitenizi istediğiniz gibi değiştirmenize ve bir marka kimliği oluşturmanıza olanak tanır. İyi bir WordPress teması, her zaman birden çok kullanımı kolay özelleştirme özelliğini entegre eder. Tema, sitenizin başlığını, ürün resmini, içeriğini ve renklerini özelleştirmenize izin verdiği sürece, ne seçtiğiniz önemli değildir. Bu çağda, özellikle restoran işinde tutarlı ve tanınabilir görsel stiller oluşturmak çok önemlidir. Benzersiz bir görsel kimlik oluşturmak, müşterilerinizin markanızı hızlı bir şekilde tanımasına yardımcı olur ve onları web sitenize geri dönmeye teşvik eder.
 • WooCommerce Uyumlu: Çevrimiçi yemek siparişi verme kültürü devam edecek ve artacaktır. İstenen yiyecek maddelerini sipariş etmek ve onlar için çevrimiçi ödeme yapmak, ziyaretçiler için işleri çok daha kolay hale getirir. Herhangi bir restoran işletmesi için ürünlerini çevrimiçi satabilmek bir avantajdır. Bu nedenle, WordPress temanız WooCommerce Uyumlu olmalıdır. WooCommerce, temel WordPress işletim sistemlerini tam işlevli bir e-Ticaret mağazasına dönüştürmek için tasarlanmış açık kaynaklı bir WordPress eklentisidir. Bu eklenti, dünya çapındaki tüm çevrimiçi mağazaların yüzde 28,19’undan fazlasını kapsıyor. Bu nedenle, WordPress temaları ararken, her zaman dijital işlemler için WooCommerce eklentisini desteklediğinden emin olun.
 • Eklenti Desteği: Eklentiler, herhangi bir WordPress web sitesine belirli bir işlevi genişletmek veya siteye yepyeni bir işlev eklemek için eklenen ek yazılımlar veya araçlardır. WordPress eklentileri şimdiye kadar 1,25 milyardan fazla indirme aldı. Ücretsiz veya premium olan bu araçlar, web sitenizi etkili, kullanımı kolay ve ilgi çekici hale getirmeye yardımcı olan benzersiz özellikler sunar. Eklentiler nispeten basit olacak şekilde tasarlanmıştır ve web sitesine eklenmesi zahmetsizdir. Bu nedenle, seçtiğiniz WordPress temasının eklentileri desteklediğinden emin olun.
 • Destek Ekibi: WordPress, dünya çapında en popüler içerik yönetim sistemidir, ancak teknik kusurlardan yoksun değildir. WordPress temalarını kullanırken birçok teknik sorun ve hatayla karşılaşabilirsiniz. Bu teknik hataların çoğunun çözülmesi oldukça kolay olsa da, bazılarını kendi başınıza çözmeniz oldukça zor olabilir. Bu gibi durumlarda teknik destek ekibinden yardım almak sorunu çözmenin tek yolu olabilir. Bu nedenle, seçtiğiniz tema şirketinin hizmetiniz için özel bir destek ekibine sahip olduğundan emin olun. Tema kurulumu, eklenti kurulumu, uyumluluk, entegrasyon veya diğer teknik hatalar gibi tema ile ilgili konularda size yardımcı olmak için destek ekibi 7/24 hizmetinizde olmalıdır.

 Mia Ittalloni

 • Mia Ittalloni, site ziyaretçilerinizi etkileyebilecek ve gıdayla ilgili herhangi bir projeyi çevrimiçi olarak mükemmel bir şekilde sunabilecek temiz ve zarif bir tasarımdır.Bu, bir Avrupa mutfağı restoranı, kafe, kokteyl barı, aşçılık okulu, yemek tarifleri blogu ve yiyecek ve içecek endüstrisi ile ilgilenen herhangi bir web sitesi olabilir.
 • Çağdaş görünümü ve keyifli kullanıcı deneyimi, çevrimiçi kitleye sıcak bir karşılama demenize yardımcı olacak ve onlara bu temanın sunduğu yeri ziyaret etmelerini önerecektir.
 • Cherry çerçevesine dayalı bu şablonun kolay ve sezgisel bir şekilde özelleştirilmesine sahiptir.
 • Sorunsuz kurulum ve modern işaretleme ile güçlendirici bir temaya sahiptir.
 • Kullanıcılar bu ücretsiz temadan çok memnunlar ve memnuniyetlerini 5 yıldız vererek gösteriyorlar.

Free White WordPress Theme for Restaurant Business

 • Restoran İşletmeleri için bu Ücretsiz Beyaz WordPress Temasını tek bir tıklamayla indirin.
 • Nişeye özel tasarımı sayesinde reklam, tanıtım, online ve offline reklam siteleri için çok uygun olacaktır.
 • Ayrıca, ziyaretçilerin herhangi bir tarama uygulamasından web sitenize göz atmasına olanak tanıyan çapraz tarayıcı uyumluluğuna sahiptir.
 • Bu WordPress teması ayrıca SEO için optimize edilmiştir, yani sitenizin arama motorlarında çok daha hızlı sıralanmasını ve dizine eklenmesini sağlar.
 • Bu tema, optimum kullanıcı deneyimi için web sitenizin çok daha hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için hız açısından optimize edilmiştir.
 • Günümüzün restoran web siteleri için çevrimiçi bir sipariş sistemi büyük bir fark yaratabilir. İşte bu yüzden bu ücretsiz tema WooCommerce ile uyumludur.
 • WordPress 3.0 ve üstünü destekler.
 • Birden çok sayfası vardır.
 • Örnek resimlere ve içeriğe sahiptir.

En İyi Ücretsiz WordPress Seyahat Temaları (Bloggerlar, Oteller ve Acenteler İçin)

Bu günlerde seyahat ciddi bir iş haline geldi. Dünyanın tüm GSYİH’sının %10’a yakını – yaklaşık 7 trilyon dolar – seyahat ve turizm endüstrileri sayesinde yaratılıyor.

Bunu göz önünde bulundurarak, seyahat veya turizmle ilgili bir web siteniz varsa, sitenizin harika görünmesini ve yakınlarda konumunuzu ziyaret edebilecek potansiyel turistler ve gezginler için birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi sunmasını sağlamak için birçok faktör vardır.

Bir iş teması olarak, iyi bir seyahat acentesi WordPress teması, müşterileri çekebilecek ve elde tutabilecek özelliklere sahip olmalıdır. Ayrıca şirketin tur paketlerini çekici bir şekilde sergilemelidir. İşte bir seyahat acentesi WordPress temasının önemli özellikleri:

 • Etkileyici Tasarım: Bazı akılda kalıcı tasarım ipuçlarına sahip bir tema arayın. Bir seyahat acentesi olarak deneyim satıyorsunuz. İyi tasarlanmış bir tema, izleyicinin gözleri önünde bu özel deneyim için bir his yaratacak ve müşteriye dönüşme olasılığını artıracaktır. Özelleştirme seçenekleri, temayı markalama ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmenize olanak tanır.
 • SEO Dostu: Tur teması, harika arama motoru optimizasyon özelliklerine sahip olmalıdır. Bu, web sitenizin arama motoru sıralamalarını yükseltmeye yardımcı olacak ve diğer seyahat acentesi web siteleriyle rekabet etmenize olanak sağlayacaktır.
 • İnceleme Özelliği: Kullanıcı yorumları, bu dijital çağda turizm endüstrisinin ekmeği ve yağıdır. BrightLocal tarafından yapılan bir anket, bir seyahat rezervasyonu web sitesinde önceki kullanıcıların incelemelerine sahipse, müşteri dönüşümü şansının %82 oranında arttığını gösteriyor. Aslında, uluslararası gezginlerin yaklaşık %95’i rezervasyon kararlarını çevrimiçi incelemelere göre veriyor.
 • Kodlama bilgisine sahip olmak gerekmez: İyi bir tema, ciddi bir kodlama gerektirmeden web sitelerinizde değişiklik yapmaya devam etmenizi sağlar. Seçtiğiniz tema arka uç özellikleriyle birlikte gelmelidir, böylece sorunsuz bir şekilde yeni turlar, destinasyonlar vb. ekleyebilirsiniz.
 • Tur Paketlerinizi Sergileme Yeteneği: Tur paketlerinizi sergilemek, iyi bir seyahat rezervasyonu temasının en önemli yönüdür. Mükemmel seyahat acentesi WordPress teması, sunduğunuz seyahat noktalarını sergilemek için birden fazla bölüm içerir. En değerli turlarınızı görüntülemek için Öne Çıkan Turlar gibi bölümleri arayın.
 • Sezgisel Arayüz: Gerçek ürünlerinizi sergileyen özelliklerin yanı sıra, hevesli ziyaretçilerin aradıkları ürünlere kolayca ulaşabilmeleri için sezgisel bir arayüz istiyorsunuz. Kolay bir arayüz, istenen ürünü olası müşteriye kolayca getirir ve satın alma olasılığını çok daha artırır. Daha iyi gezinmeye yönelik özellikler arasında, ziyaretçilerin paketlerinizi önemli ayrıntılara (ülke, etkinlik, etkinlik) göre sıralayabileceği iyi planlanmış bir üst menü yer alabilir.
 • Arama Özellikleri: Potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan ürüne hızla odaklanabilmelerini istiyorsunuz. Bunun için güçlü bir arama özelliği olmazsa olmazdır. Temanızın gelişmiş filtrelere sahip bir arama çubuğu olduğundan emin olun. Bu sayede ziyaretçiler aramalarını bütçelerine, tercih ettikleri turizm etkinliğine ve daha fazlasına göre ayarlayabilirler.
 • İlerleme Çubuğu Göstergesi ile Sorunsuz Rezervasyon Süreci: İlerleme çubuğu göstergesi ile sorunsuz bir rezervasyon süreci, başarılı bir seyahat acentesi web sitesine sahip olmanın bir diğer önemli noktasıdır. Potansiyel müşterilerin kaç adımı tamamladıklarını ve rezervasyonu tamamlamak için kaç ek adım gerektiğini net bir şekilde görmelerini sağlar. Potansiyel müşterilerin dönüşüm gerçekleştirme olasılığını artırır. Belirsizliği önlemek için rezervasyon formlarınızı özelleştirebilmeniz için, seçtiğiniz temanın iyi geliştirilmiş bir arka uca sahip olduğundan emin olun. WP Seyahat Motoru, etkili bir rezervasyon süreci oluşturmak söz konusu olduğunda gücü sizin ellerinize veren güçlü bir seyahat rezervasyon aracıdır.
 • Ödeme Ağ Geçidi Entegrasyonu: Kredi kartlarından PayPal’a ve diğer çevrimiçi işlem hizmetlerine kadar çeşitli ödeme seçenekleriyle rezervasyon yapılmasına izin veren bir tema da çok kullanışlıdır. Bu, müşterilerin ödeme seçeneklerini artırır ve genel dönüşüm oranına damgasını vurur.
 • İletişim Formu: Bir iletişim formu, ziyaretçilerin sorgularıyla sizinle iletişime geçebilecekleri en görünür kanaldır. Bu özelliği, potansiyel müşterilerin sizden satın almadan önce şüphelerini gidermenin kolay bir yolunu bulabilmeleri için istiyorsunuz.

Seyahat acentelerinin, blog yazarlarının ve otellerin, çalışmaktan keyif alacakları bir WordPress teması bulmak zor olabilir çünkü birçok seçenek vardır. Ancak bunu tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz; Aşağıda web sitenizi sorunsuz bir şekilde oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi 2 seyahat WordPress temasını tanıtacağız.

Travelop_lite – Travel photo blog WordPress Theme

 • Travelop, yüksek okunabilirliğe sahip ilgi çekici bir WordPress temasıdır. SEO için optimize edilmiş bu tema, sayısız özelliğiyle seyahat acentenizi dijital haritada konumlandırmanıza kesinlikle yardımcı olabilir.
 • Travelop ile, harika fotoğraflarınızı sergileyebilecek, blog gönderilerinizi kolayca yazıp özelleştirebilecek, çevrimiçi varlığınızı göz alıcı hale getirmek için çarpıcı sosyal simgeler, öğeler ve diğer özellikler ekleyebileceksiniz.
 • Travelop tamamen duyarlıdır ve çapraz tarayıcıdır ve herhangi bir cihazda harika görünür, bu nedenle hedef kitleniz güncellemelerinizi her yerden takip edebilir.
 • Galeri’deki harika fotoğraflar sitenizi süsleyecek ve blog yazılarınıza renk katacak.
 • Travelop ile Ziyaretçileriniz geri bildirimlerini bırakabilecek ve düşüncelerini sitenizde paylaşabilecekler.

Tourizto lite – Travel Company WordPress Elementor Theme

 

 • Bu Ücretsiz Seyahat Acentesi Web Sitesi WordPress Tasarımını tek bir tıklamayla indirin.
 • Tourizto lite, tüm seyahat web sitesi ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış, zengin özelliklere sahip ve güçlü bir WordPress temasıdır. Bu tema ile şehir turları, trekking, yürüyüş, bisiklet, orman safarisi ve daha fazlası gibi çeşitli seyahat web sitelerini kolayca oluşturabilirsiniz.
 • Tourizto lite, arama motorları için optimize edilmiştir, yani web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarında iyi bir sıralamaya girmesi daha kolaydır. Tema aynı zamanda hız açısından optimize edilmiştir, bu da hızlı yüklendiği ve müşterilerinize daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağladığı anlamına gelir.
 • WordPress 3.0 ve üstünü destekler.
 • Birden çok sayfası vardır.
 • Örnek resimlere ve içeriğe sahiptir.

En İyi Ücretsiz WordPress Fotoğrafçılık Temaları

Sosyal medya platformları sayesinde fotoğraflarınızı dünyayla paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ancak profesyonel bir fotoğrafçıysanız sosyal medya tek başına yeterli değildir ve kendinize ait bir web sitesine de ihtiyacınız vardır.

WordPress ile harika görünümlü bir web sitesini hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bu platformu doğru fotoğrafçılık temasıyla birleştirdiğinizde, fotoğraflarınızı tüm görkemiyle sergilemek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

Bir fotoğrafçılık temasında nelere dikkat edilmelidir? Web sitenize gerçekten fayda sağlayan bir fotoğrafçılık teması seçmek zor olabilir. En sevdiğiniz fotoğrafçıların sitelerinden bazılarına bakarsanız, çoğunun harika göründüğünü, ancak gezinmenin zahmetli olduğunu fark edebilirsiniz.

Şaşırtıcı sayıda fotoğrafçılık teması, animasyonlara çok fazla güveniyor veya büyük portföyleri barındırmak için kullanıldığında iyi çalışmayan galeriler kullanıyor. Sonuç olarak, potansiyel müşteriler en iyi çalışmanızı bulmakta zorluk çekebilir veya sayfaların yavaş yüklenmesi nedeniyle kaçabilirler.

Bunu akılda tutarak, en iyi fotoğrafçılık WordPress temalarında dikkat etmek isteyeceğiniz şeyler şunlardır:

 • Özel Fotoğraf Galerisi: Herhangi bir fotoğrafçılık web sitesi için özel ve görsel olarak çekici bir fotoğraf galerisi şarttır. Çevrimiçi galeriler, fotoğrafçıların daha fazla müşteri çekmek için çalışmalarını ve yaratıcılıklarını sergilemeleri için harika bir yerdir. Son yıllarda, çoğu WordPress teması yerleşik galeri bölümlerini entegre etmeye başladı. Ancak, animasyonlar, efektler veya kaydırıcılar gibi gelişmiş özellikler içeren birini seçmeyi düşünmelisiniz. Bu efektler, galeri sayfanızı daha eğlenceli ve etkileşimli hale getirmeye yardımcı olur. Böylece tüm ziyaretçilerin dikkatini kısa sürede çeker.
 • Özelleştirme Özellikleri: Web sitenizin tüm öğelerinde ince ayar yapabilmek, biraz kişisel dokunuş eklemenize ve benzersiz bir marka kimliği oluşturmanıza yardımcı olur. Temanız, tema düzeni, renk şeması, yazı tipi stili, web içeriği, arka plan resimleri ve özel logolar gibi temel öğeleri kişiselleştirmenize izin verdiği sürece, iyi bir seçimdir.
 • Eklenti Uyumluluğu: WordPress’in dünya çapında bu kadar popüler olmasının bir diğer önemli nedeni de eklenti uyumluluğudur. Bu güçlü araçlarla web sitenizi daha zengin özelliklere sahip, pratik, etkileşimli ve güvenli hale getirebilirsiniz. Ancak, tüm ücretsiz WordPress temalarının bu eklentileri desteklemediğini unutmayın. Bu nedenle, her zaman popüler eklenti uyumluluğuna sahip bir WordPress teması seçin.
 • WooCommerce Uyumluluğu: Adil olmak gerekirse, tüm fotoğrafçılar veya foto muhabirleri WooCommerce entegrasyonuna sahip bir WordPress temasına ihtiyaç duymaz. Ancak, çevrimiçi fotoğraf satmak isteyen profesyonel bir fotoğrafçıysanız veya bir stok fotoğraf platformu oluşturmayı planlıyorsanız, WooCommerce uyumluluğu zorunludur. WooCommerce uyumluluğu ile varsayılan WordPress web sitenizi tam teşekküllü bir çevrimiçi mağazaya dönüştürebilirsiniz. Hatta çevrimiçi mağazanızı tam istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
 • Tarayıcılar Arası Uyumluluk: Fotoğrafçılık web siteniz, tüm popüler web sitesi tarayıcılarını desteklemelidir. Tarayıcılar arası uyumluluğun, web sitenizin görünümünden çok işlevselliği ile doğrudan ilişkili olduğunu unutmayın. Bu, optimum bir deneyim sağlamak için web sitenizin kusursuz bir şekilde yüklenmesi ve çeşitli web sitesi ortamlarında tutarlı bir şekilde çalışması gerektiği anlamına gelir. Bu nedenle, fotoğrafçılık web siteniz için rastgele bir tema seçmeden önce, temanızın Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Microsoft Edge ve Opera dahil tüm popüler tarayıcılarla uyumlu olduğundan emin olun.
 • Müşteri Desteği: Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi olmasına rağmen, WordPress teknik kusurlardan yoksun değildir. WordPress kullanarak bir web sitesi başlatmayı planlıyorsanız, arada bir bir avuç teknik sorunla karşılaşabileceğinizi unutmayın. Çoğu durumda, bu tür sorunlar ve hatalar nispeten küçüktür ve kendi başınıza çözebilirsiniz. Ancak nadiren de olsa, kendi başınıza çözmekte zorlanabileceğiniz pek çok karmaşık ve teknik sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, sorunu çözmenize yardımcı olacak bir uzman ekibine sahip olmak isteyebilirsiniz. Genellikle çoğu ücretsiz tema, müşterilerine müşteri desteği sunmaz. Ve yapsalar bile, yalnızca kısa bir süre için sınırlı hizmetler sunarlar. Bu nedenle, zor zamanlarda size yardımcı olmak için hızlı ve tutarlı müşteri hizmetleri sunan bir tema aradığınızdan emin olun. Sınırlı hizmetler sunsalar bile desteğin teknik hatalar, eklenti kurulumu, tema kurulumu ve uyumluluk gibi temayla ilgili tüm sorunları kapsadığından emin olun.

Hala nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? İşte başlamanız için en iyi ücretsiz fotoğrafçılık WordPress temalarından 2 tanesi.

Melissa

 

 • Melissa, fotoğrafçılık web siteleri için oluşturulmuş, tamamen duyarlı ve SEO dostu bir Fotoğraf Stüdyosu WP Temasıdır.
 • Melissa Bootstrap 3 çerçevesinde geliştirilmiştir – harika ve güzel HTML, CSS ve JS çerçevesi. Bu, Melissa’nın 17 inçlik bir dizüstü bilgisayar ekranı veya bir iPad, iPhone olsun, herhangi bir mobil cihazda harika görüneceği anlamına gelir.
 • Melissa, 7 özel widget, 7 widget alanı, 10 gönderi formatı, 7 blog sayfası düzeni, 4 sayfalandırma türü ve tonlarca tema seçeneği ile birlikte gelir.
 • Melissa, ayrıntılara büyük özen gösterilen modern, temiz ve kullanımı kolay bir WordPress sanat temasıdır. Zengin Kullanıcı Arabirimi kiti ve WordPress Canlı Özelleştirici, temanızı her zevke göre düzenlemenize olanak tanır. Desteklenen bu sanat temasının büyüleyici tasarımıyla ziyaretçilerinizi şaşırtın!
 • Melissa kullanıcılardan 5 yıldız almış ve kullanıcılar ücretsiz profesyonel tasarımlarından oldukça memnun kalmışlardır.

Photolab

 

 • Bu ücretsiz WP şablonunun yardımıyla kolayca güzel ve çekici bir blog, portföy veya CV oluşturabilirsiniz. Basit tasarım ve zengin işlevsellik, çevrimiçi olarak sunulan çok çeşitli WordPress temaları arasında öne çıkmasını sağlar.
 • Siteyi herhangi bir projeye göre ayarlamanıza ve daha kişisel görünmesini sağlamanıza olanak tanıyan temiz ve düz bir düzene sahiptir.
 • Tema, görsel efektlere aşırı yüklenmez ve ziyaretçilerin tasarım yerine içeriğe odaklanmasını sağlar. Ancak, bu temanın stilini vurgulamak için bazı seçenekler dahil edilmiştir.
 • Başlık bölümünde paralakslı tam genişlikte bir kaydırıcı görebilirsiniz, içerik bölümünde bir dizi resim ve vurgulu efektli düğmeler vardır. Altbilgideki sabit menü ve etiket bulutu, muhteşem gezinme ve kullanılabilirlik sağlar.
 • Temanın 5 yıldızı, kullanıcıların memnuniyetini gösterir. Ek olarak, kullanıcıların bu tema hakkındaki görüşleri, onunla çalışmanın basitliğini ve kolaylığını göstermektedir.

Web Siteniz İçin En İyi Ücretsiz WordPress Portföy Temaları

Portfolyolar, modern profesyonel kültürde standart bir çalışma belgesidir. Portfolyolar, becerilerinizi ve uzmanlığınızı potansiyel müşterilere sergilemenin mükemmel bir yoludur. Çevrimiçi bir portföye sahip olmak, kendinizi ortaya koymanın ve dijital çağda yeni müşteriler bulmanın harika bir yoludur.

Neyse ki, WordPress temalarını kullanarak bir web sitesi kurmak her zamankinden daha kolay. Bunların en iyi yanı, tamamen ücretsiz ve ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan WordPress temalarını bulabilmenizdir. İster serbest çalışan, ister sanatçı, web tasarımcısı veya bir tür kurumsal ajans olun, ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan ücretsiz bir portföy WordPress teması bulacaksınız.

Muhtemelen web sitenizi oluşturmanın önemli adımlarından biri alakalı bir tema belirlemektir. Ancak, WordPress web siteniz için uygun bir Portföy teması seçmeden önce birçok önemli faktör incelenmelidir. En önemlisi, nişinize uygun bir tema seçmelisiniz. En iyi WordPress Portföy temasını seçerken aşağıdaki hususları da göz önünde bulundurmalısınız;

 • Duyarlı Tasarım: Küresel internet kullanıcılarının yaklaşık yarısı herhangi bir zamanda cep telefonları aracılığıyla internette geziniyor. İnternet kullanıcılarının kötü kullanıcı deneyimine sabrı yok ve insanların %57’sinin mobil uyumlu olmayan bir işletme web sitesini önerme olasılığı düşük.
 • Sosyal Medya Entegrasyonu: Bir portföy web sitesine sahip olmak, işiniz için çevrimiçi bir takipçi geliştirmenize de olanak tanır. Farklı sosyal medya profillerinizi web sitenize bağlamak, ilgilenen trafiğin sizi sosyal medya platformlarında takip etmesini sağlar.
 • İletişim Formu: İletişim formları, potansiyel müşterilerin sizinle iletişim kurma sürecini kolaylaştırır ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmanıza yardımcı olur. Yeni bir iletişim kanalı açmak için listelediğiniz iletişim bilgilerini kullanmak zorunda kalmak yerine, sadece formu doldurabilir ve bir düğmeye basarak istediğiniz gibi bir istek gönderebilirler.
 • Özelleştirme Özellikleri: Seçtiğiniz temayı markanıza uygun benzersiz bir görünüm vermek için kişiselleştirmeniz de gerekir. Bu nedenle, yazı tipi seçenekleri, renk seçenekleri ve düzen seçenekleri gibi özellikleri arayın.

Aşağıda, hemen başlayabilmeniz için en iyi ücretsiz portföy WordPress temalarından 2 tanesini paylaştık.

MalcolmY – Freelance Designer Personal Portfolio Lite Free WordPress Theme

 • Serbest çalışan bir web veya grafik tasarımcıysanız ve modern bir kişisel web siteniz olması gerekiyorsa, tamamen duyarlı Freelance Designer Personal Portfolio Lite Ücretsiz WordPress Temasını deneyin.
 • Bu temayı kullanarak artık yeni siparişler arayarak zaman kaybetmenize gerek kalmayacak.
 • Freelance Designer Personal Portfolio Lite, her tür cihazda eşit hızda çalışacak birden çok düzen ve sayfayla neredeyse kullanıma hazır ücretsiz WordPress temasıdır.
 • Bir blog kurabilir ve birkaç tıklamayla bir portföy oluşturabilirsiniz.
 • Bu WordPress temasının gönderiler modülü, blogunuzu kolayca okunabilir olacak şekilde düzenlemenize yardımcı olacaktır.
 • Bu WordPress temasıyla harika bir sezgisel arayüz, çarpıcı çizimler ve tamamen ayarlanabilir görünümler elde edebilirsiniz!

Free Furnicom – Elementor Furniture Store WordPress Theme

 • Bu tamamen duyarlı Mobilya Mağazası WordPress Teması, mobilya mağazanız için tamamen işlevsel, taze ve modern bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
 • Furnicom_lite, zarif ve ultra duyarlı bir tasarım ve çapraz tarayıcı uyumluluğu ile birlikte gelir. Böylece ziyaretçileriniz, herhangi bir modern cihazda ve herhangi bir web tarayıcısında harika bir site performansının keyfini çıkaracaktır.
 • Tema ile içeriğinizi güçlü sürükle ve bırak Elementor sayfa oluşturucu ile yönetebilecek ve özelleştirebileceksiniz.
 • Herhangi bir kodlama becerisi olmadan bilgilerin ayarlanmasına izin verir.
 • Furnicom_lite ayrıca, standart Elementor sayfa oluşturucu öğeleri paketine dahil olmayan ek modüller içeren, web sitenizin sayfa düzenine çeşitli özel bloklar ekleyen Elementor için JetElemets eklentisini içerir.
 • Yerleşik bir görsel ayarlar yöneticisi olan Live Customizer’ı kullanarak, gelecekteki web sitenizi istediğiniz gibi ayarlamak için yazı tiplerini, site yapısını, widget konumlandırmasını, görüntüleri ve renk şemalarını ayarlayabilirsiniz.

Moda ve Güzellik Siteleri İçin En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

Moda ve güzellik web siteniz için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Kişisel tarzınızı ve moda tutkunuzu yansıtan bir blog veya çevrimiçi mağaza oluşturmak istiyorsanız, çekici, işlevsel ve kullanımı kolay bir temaya ihtiyacınız var. Burada size moda ve güzellik için en iyi ücretsiz WordPress temalarından 2 tanesini sunacağız.

Ancak Moda ve güzellik WordPress Temasında Nelere Bakmalı?

 • Duyarlı ve SEO dostu tasarım: Duyarlı ve SEO dostu tasarım, her WordPress temasında en önemli öncelik olmalıdır.
 • Görsel estetik: Modayla ilgili herhangi bir web sitesinin ana özelliği görsel estetiktir. Tema dikkat çekebilmelidir ve ardından, bloglar aracılığıyla kendinizi özgürce ifade etmenize izin vermelidir.
 • Sosyal media ile uyumlu: Sosyal medya, şu an itibariyle dünyayı kasıp kavuruyor. Bu nedenle, web sitesi temanız, sosyal medya entegrasyonunu ve sosyal medyanızı vurgulamak ve görünürlük eklemek için tanımlanmış bir bölüm içermelidir.
 • Harekete geçirici mesaj bölümünün olması: Harekete Geçirici Mesaj (CTA) istemleri içeren stratejik olarak yerleştirilmiş bir haber bülteni bölümü, abonelerinizi ve kanal trafiğinizi artırmanıza yardımcı olur.
 • WooCommerce eklentisiyle uyumlu: Blog yazmanın yanı sıra, ürün veya hizmet satarak da bir iş yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, bunu kendi blogunuzdan yapmanıza izin veren bir tema seçin. Bunun için Woo Commerce eklentisiyle uyumlu bir tema aramanız gerekiyor. Bu inanılmaz eklenti, blogunuzda dakikalar içinde bir e-Ticaret bölümü oluşturur.
 • WPML ve Polylang uyumlu: Web sitenizin Türkçe olmasını tercih etmiyorsanız veya çok dilli bir web sitesi istiyorsanız, WPML ve Polylang uyumlu tema, birden çok dilde web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.
 • Özelleştirilebilir özellikler: Bu arada, çeşitli özelliklerde istediğiniz zaman değişiklik yapabilmeniz için özelleştirilebilir özellikler bir zorunluluktur. Özellik ararken, kullanıcı deneyiminize uygun web sitesi temaları da seçmelisiniz. Kolay okunabilirlik, içerik haritaları ve kolay gezinme, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Artık moda ve güzellik Siteleri İçin WordPress temaları hakkında biraz bilgi sahibi olduğumuza göre, ücretsiz temalara göz atalım.

Brillook Lite – Fashion Blog Free WordPress theme

 • Modern görünümü ve şık tasarımıyla bu tamamen duyarlı Moda Blogu Ücretsiz WordPress teması, moda hakkındaki blogunuzu gerçekten öne çıkarmanıza yardımcı olacaktır.
 • Zevkinize göre özelleştirilebilen hızlı, renkli bir arayüze sahiptir.
 • Ayrıca, her bir öğesi özelleştirilebilen birden çok sayfalı farklı düzenlere sahiptir.
 • Bu tema, moda fikirlerine yabancı olmayan profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından geliştirilmiştir. Bu nedenle, modanın tüm dünyaya yayılmasına yardımcı olmak için bu zarif Moda Blogu WordPress temasını tamamen ücretsiz hale getirdiler.

Kustrix Lite – Free WordPress theme

 • Kustrix, kişisel bir blog için güçlü, hazır bir tasarımdır.
 • Kustrix, GPL3 lisansı altında mevcuttur.
 • Moda, güzellik ve fotoğrafçılık web projeleri, onun yardımıyla şık ve modern görünecek.
 • Tamamen duyarlı, çeşitli gadget’larda ve web tarayıcılarında kusursuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.
 • İki sütunlu içerik konumlandırması sayesinde en son blog yayınlarınızı paylaşabilir ve kullanıcılara ek gezinme öğelerine hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz WordPress Sağlık Temaları

Bir WordPress sağlık teması, hastanelerin, tıbbi kliniklerin ve sağlıkla ilgili diğer işletmelerin bir web sitesini daha kısa sürede oluşturmasına ve özelleştirmesine yardımcı olabilir.

Bir atasözü der ki “sağlık zenginliktir”. Sağlık sorunları yaşadığımızda doktorlar, hemşireler ve eczacılar gibi tıp uzmanlarına her gün güveniyoruz. Bu nedenle, tıbbi uygulama için bir web sitesi işletiyorsanız, sağladığınız güven, şefkat ve ilgi düzeyini yansıtmalıdır.

Herhangi bir iyi WordPress teması duyarlı, modern ve kullanımı sezgiseldir. Ancak bir sağlık işletmesi için bir temanın çok daha fazlası olması gerekir. Profesyonel, güven verici bir duyguya sahip olmalı ve bir ziyaretçinin veya hastanın aradığı ilgili bilgileri ön plana çıkarmalıdır.

İyi bir sağlık sitesi oluşturmak için çok şey gerekir. Göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler şunlardır:

 • Doktor ve personel bilgileri ve fotoğrafları
 • Verdiğiniz hizmetlerle ilgili ayrıntılar
 • Randevu alma ve diğer zamanlama işlemlerini gerçekleştirme yeteneği
 • Konumunuz
 • Çalışma saatleri
 • Hizmet fiyatlandırması

Burada, piyasadaki en iyi 2 ücretsiz sağlık WordPress temasına göz atacağız.

Mexi – Medical WordPress Theme

 • WordPress kullanarak güvenilir bir tıpla ilgili web sitesi oluşturmaya karar verirseniz, Mexi Medical WordPress Teması başlamak için ideal tema olacaktır.
 • Bu tema, sağlık, güzellik ve zindelik sektörlerinde yer alan ve sitelerini hızlı bir şekilde oluştururken çok sayıda özelliğe erişmeye devam eden kişiler için oluşturulmuştur.
 • MoveAddons öğelerine dayalı olarak oluşturulan Mexi, Hakkında Sayfası, Hizmetler Sayfası, İletişim Sayfası, İletişim Bilgileri Sayfası, Oturum Açma Sayfası, Kayıt Sayfası, Blog Sayfası vb. gibi diğer gerekli web sayfalarının yanı sıra benzersiz bir ana sayfa sunar.
 • Ana sayfada doktor listesini, hizmet listesini, fiyatlandırma listesini, SSS’yi, memnun müşterilerin referanslarını sergileyebilirsiniz.
 • Ayrıca ana sayfadan randevu alma seçeneği de bulunmaktadır.
 • Mexi %100 mobil uyumludur, esnektir, tarayıcılar arası uyumludur ve retina ekran dostudur. Kuşkusuz, kullandıkları cihaz ve platform ne olursa olsun, herkes sayfanızda gezinerek sağlık veya tıp kurumunuz hakkında her şeyi öğrenerek unutulmaz bir deneyim yaşayacaktır.
 • Dahası, Mexi, profesyonel ve sofistike bir tıbbi web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak geniş bir pratik ve kullanışlı özellikler listesi içerir. Bu özelliklerden bazıları, Duyarlı Düzen, Sınırsız Renk Özelleştirme, Duyarlı görünürlük seçenekleri, temiz tasarım vb.

Free Health Care WordPress Theme

 • Bu Ücretsiz Sağlık WordPress Temasını tek bir tıklamayla indirin.
 • Nişe özel tasarımı sayesinde sağlık, hastane, klinik, doktor web siteleri için çok uygun olacaktır.
 • WordPress 3.0 ve üstünü destekler
 • Birden fazla sayfası var
 • Örnek resimlere ve içeriğe sahiptir.

Mimarlar ve Mimarlık Firmaları için En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

Mimarlık, sanat ve bilim arasında bir orta noktadadır. Mimarların işi, insan yapılarının fantastik vizyonlarına şekil verirken aynı zamanda bu fikirleri makul bir bilime dayandırmaktır.

Kişisel bir iş web sitesi arayan veya bir mimarlık firması işleten bir mimarsanız, web sitenizin işinizin bu yönünü mükemmel bir şekilde yansıtması gerekir ve sıradan bir işletme web sitesi olamaz ve gerçek bir estetik varlığa ihtiyacı vardır.

Ancak WordPress Mimari Temalarında Nelere Bakmalı? Mimari girişiminiz için en iyi temayı seçmek, web sitesi oluşturma sürecinizin belki de en önemli parçasıdır. Bu nedenle, sürecinizi kolaylaştırmak için seçtiğiniz temanın sahip olması gereken birkaç temel faktörü vurgulamaya çalıştık.

 • SEO için optimize edilmiş: Her şeyden önce, arama motoru görünürlüğünüzü artırabilmeniz ve daha fazla trafik çekebilmeniz için seçtiğiniz temanın SEO için optimize edilmiş olması gerekir.
 • Formlar ve CAT: İletişim formları ve haber bülteni abonelik formları gibi potansiyel müşteri oluşturma formlarının yanı sıra iyi yerleştirilmiş Harekete Geçirici Mesaj istemlerine de ihtiyacınız var.
 • Mobil uyumlu: Tüm internet trafiğinin yaklaşık %50’si mobil cihazlardan geldiği için mimari WordPress web siteniz için mobil uyumlu bir temaya sahip olmak kesinlikle önemlidir.
 • Özelleştirilebilir özellikler: Göz alıcı düzenler, eklenti uyumluluğu, yazı tipleri, renk, duyarlı düzen, güçlü yönetici paneli vb. özellikleri de aramanız gerekir.
 • Portföy özellikleri: Yeni müşteriler çekmek için geçmiş projelerinizi mümkün olan en iyi şekilde sergilemek istediğiniz için portföy özellikleri de önemlidir. Tek proje paftaları gibi pafta portföylerini arayın ve ana sayfada iyi bir Portföy bölümü bulup bulamayacağınıza bakın.

Mimarlık web siteniz için önemli olan özellikler hakkında genel bir fikir edindiğiniz için, şimdi burada Mimarlar ve Mimarlık Firmaları için 2 En İyi Ücretsiz WordPress Temasını sunuyoruz.

Free WordPress 5.1.x Theme (WordPress) WordPress Theme

 • Bu tema, Minimal ve Mimari Duyarlı bir WordPress Temasıdır.
 • WordPress 5.1 x Teması ile gerçekten ilginç, işlevsel ve çok amaçlı web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok fırsatınız var.
 • Yeni başlayan biri olsanız bile web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz, çünkü WordPress yönetici paneli çok iyi bir yapıya sahiptir ve anlaşılması oldukça basittir.
 • Bu tema, kullanıcıların olumlu görüşlerini çekmeyi ve 5 yıldız almayı başardı.

 

Worky lite

 • Bu Ücretsiz Mimari Servisler WordPress Temasını tek bir tıklamayla indirin.
 • Nişe özel tasarımı sayesinde inşaat ve yapı siteleri için çok uygun olacaktır.
 • Hizmet gereksinimlerinizi, portföyünüzü, ekibinizi ve başarılı bir web sitesi oluşturmak için gereken diğer her şeyi karşılayacak yeni bir hizmet sayfası içerir.
 • Mobil web siteleri ve uygulamalar için bir temadır ve her sayfa öğesi tablet ve mobil cihazların ekranlarında harika görünecektir.

Emlakçılar için En İyi Ücretsiz WordPress Emlak ve Gayrimenkul Temaları

Emlak piyasası, internetten tam olarak yararlanmayı öğrenmiş birçok sektörden biridir. Çoğumuz bir emlakçıyı ziyaret etmeden çok önce araştırmayı bilir ve bir mülkü uzaktan inceleriz. Bu, bir emlakçı olarak bu ihtiyacı harika görünen bir web sitesiyle karşılamanız gerektiği anlamına gelir.

WordPress, emlakçılar ve emlak acenteleri için bir web sitesi oluşturmak için harika bir platformdur. Ancak çok sayıda tema, emlak web siteniz için mükemmel temayı bulmayı zorlaştırabilir.

Peki Emlak WordPress Teması Nasıl Seçilir? Emlakçılar ve acenteler için en iyi temalar:

 • Emlak listeleri,
 • Kolay ve gelişmiş liste arama,
 • Konumları göstermek için haritalar,
 • Birden çok görüntüyü göstermek için galeriler,
 • Birden çok temsilci profili,
 • Öne çıkan listeler
 • Ve MLS/IDX entegrasyonu gibi yararlı özellikleri içerir.

Bu özellikler, eklentiler kullanılarak çoğu temaya eklenebilir, ancak emlak temalarında yerleşik ve kullanıma hazır olacaktır; Düzenler, gayrimenkul özelliklerini sergilemek için özel olarak tasarlanmıştır ve entegrasyonlar, uyumluluk sorunları olmaksızın sorunsuzdur. Bununla birlikte, daha derin özellikler için, WordPress için mevcut olan çeşitli IDX veya emlak eklentilerine bakmak isteyebileceğiniz unutulmamalıdır.

İşte en iyi Ücretsiz WordPress emlak ve gayrimenkul temaları.

Real Estate Directory Kit FREE for WordPress

 • Real Estate Directory Kit, Emlak Ofisleri veya pazar yeri web siteleri için eksiksiz bir çözümdür.
 • Real Estate Directory Kit, Web Sitenizi oluşturmak ve çalıştırmak için tema, eklentiler, açıkça yazılmış belgeler ve videolar içerir.
 • Elementor Sayfa Oluşturucu ile kodlama bilgisi olmadan görsel yapı ve değişikliklere özel önem verir.

Free Real Estate Agency WordPress Template

 • Bu Ücretsiz Emlak Ajansı WordPress Şablonu, Emlak web sitelerine özgü birden çok sayfaya ve bloğa sahiptir.
 • WordPress 3.2.x – 3.4.x ile uyumludur ve kullanıcı dostu Cherry Framework 3 oluşturucuya sahiptir.
 • Tasarım stili Nötr’dür.

Hukuk Firmaları için En İyi Ücretsiz WordPress Hukuk Bürosu ve Avukat Temaları

En iyi WordPress hukuk ve avukat temalarının neler olduğunu merak ediyor musunuz? Hukuk firmanız için mükemmel bir web sitesi oluşturmak ister misiniz? Doğru yere geldiniz.

Bir avukatsanız, portföyünüzü, geçmiş davaları, müşterilerinizden gelen referansları, bir iletişim sayfasını ve daha fazlasını sergilemek için seçenekler içeren profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız vardır ve tüm bu özellikleri sitenize almak için iyi hazırlanmış bir WordPress hukuk temasına ihtiyacınız var.

Web siteniz için mükemmel temayı seçmenize yardımcı olmak için, sizin için en popüler ve en iyi 2 WordPress avukat temasını seçtik.

Ancak bir Hukuk Bürosu ve Avukat WordPress Teması Seçmeden Önce Dikkate Alınması Gerekenler Nelerdir?

Bir avukat için bir WordPress teması seçmek için aklınızda bulundurmanız gereken çeşitli faktörler vardır. İşte dikkat etmeniz gereken şeylerin listesi.

 • İletişim Formu: Çevrimiçi bir iletişim formu kullanarak müşterileriniz mesaj gönderebilir ve hizmetleriniz hakkında bilgi alabilir.
 • Portföy Yönetimi: Bir müşteri, sizi ve sahip olduğunuz davaları bilmek isteyecektir. Bu nedenle, bir portföy, bir hukuk firmasının web sitesinde gerekli bir unsurdur.
 • Duyarlı Tasarım: Web sitesi duyarlı olmalı ve her tür cihazda hızlı ve doğru bir şekilde yüklenmelidir.
 • Uygun SEO Sistemi: Web siteniz çevrimiçi görünmüyorsa bir müşteri size ulaşamayabilir. Çevrimiçi görünürlüğü artırmak için SEO için optimize edilmiş bir temaya ihtiyacınız var.
 • İyi Görünen Web Sitesi: Profesyonel görünümlü bir web sitesi müşterileri çekebilir.

Şimdi gidip en iyi WordPress Hukuk Bürosu ve avukat web sitesi temalarına ve şablonlarına göz atalım.

RossGeller Lawyer & Attorney Theme for WordPress

 • Bu tema, en iyi ücretsiz Hukuk ve Avukat WordPress Temalarından biridir.
 • bu tema, hukuk firmaları, danışmanlar, danışmanlık, finans, BT ve hukukla ilgili diğer işletmeler için tema oluşturmuştur.
 • Tamamen adanmış özel sayfalar ve yeni içerik blokları ile birlikte gelir.
 • Tema, web sitenizi çok sezgisel bir şekilde oluşturmak için kullanabileceğiniz çok sayıda özel içerik widget’ı içeren Elementor sayfa oluşturucuya dayanmaktadır ve temayı kullanarak web sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz.

 

Free Reliable Law Firm WordPress Theme

 • Bu tema, Hukuk Bürosu, Avukatlar ve Hukuk Firmaları için Temiz ve Modern bir WordPress Temasıdır!
 • Bu Tema, çevrimiçi işinizi başarılı kılacak birçok işlevsel ve özelleştirme aracı içerir.
 • Birçok özel öğe sağlar. Böylece kullanıcılar web sitelerini kolayca oluşturabilirler.
 • Duyarlıdır ve Duyarlılık, bir web sitesi temasıyla ilgili en iyi şeylerden biridir. Bu tema, her türlü medya cihazında güzel görünüyor ve ayrıca, tüm duyarlı cihaz bakış açısını canlı olarak kontrol edebilirsiniz.

En iyi ücretsiz WordPress Dijital Ajans Temaları

İster yerel işletmelere hitap eden bir dijital ajans oluşturuyor ister uluslararası bir izleyici kitlesine sahip olmayı hedefliyor olun, çevrimiçi varlık “sahip olunması güzel bir şey” değildir! aksine, bu bir gerekliliktir.

Ancak halihazırda çevrimiçi olan birçok dijital ajans web sitesiyle, aralarında kaybolmak çok kolay.

Peki, rekabette öne çıkmanıza yardımcı olacak duyarlı ve işlevsel bir web sitesini nasıl oluşturursunuz? WordPress kullanıyorsanız, o zaman şanslısınız. Şimdi size web sitenizi tasarlamak için kullanabileceğiniz en iyi 2 Ücretsiz dijital ajans WordPress temasını tanıtacağız.

Ama önce Dijital Ajans Temalarını Kurmadan Önce Nelere Bakmanız gerektiğini öğrenelim. Bir dijital ajans teması seçerken aramanız gereken bazı olmazsa olmaz özellikler şunlardır:

 • Kolay Özelleştirme: Vizyonunuza veya markanıza uyan mükemmel web sitesini oluşturmak için temanın öğelerini özelleştirmeniz gerekecek. Bu nedenle, temanın kolay özelleştirme seçeneklerine sahip olduğundan emin olun.
 • Duyarlı Tasarım: Temanın duyarlı olup olmadığını inceleyin. Bu şekilde, web siteniz her ekran boyutundaki cihazlarda mükemmel görünür.
 • E-Ticaret Eklentileriyle Uyumlu: Sitenizde bir çevrimiçi mağaza çalıştırmayı planlıyorsanız, temanın WooCommerce gibi e-Ticaret eklentileriyle uyumlu olduğundan emin olun.
 • Sayfa Yükleme Süresi: Bir işletme sitesi, daha iyi kullanıcı deneyimi ve katılımı için hızlı ve sorunsuz olmalıdır. Bu nedenle, yalnızca sayfa yükleme süresi düşük olan temaları kullanın.

Artık doğru temayı seçmek için önemli faktörlere aşina olduğumuza göre, bu alandaki en iyi ücretsiz temaları tanıtalım:

TishBusinessLite

 • TishBusinessLite, ücretsiz bir Kurumsal ve Dijital Ajans WordPress Temasıdır.
 • TishBusinessLite tamamen işlevsel bir WordPress Temasıdır ve kurumsal ve ticari web siteniz için kullanılabilir.
 • TishBusinessLite, Bize Ulaşın sayfası için bir sayfa şablonu içerir.

WEBOO

 

 • Bu Ücretsiz Tasarım Ajansı WordPress Temasını ve Web Sitesi Şablonunu tek bir tıklamayla indirin.
 • Nişe özel tasarımı sayesinde kreatif portföy, tasarım, sanat siteleri için çok uygun olacaktır.
 • WordPress 3.0 ve üstünü destekler.
 • Tema, duyarlı tasarımı ve retina grafikleri sayesinde tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor.
 •  Çeşitli sayfa türleri, geniş ve kutulu düzenlerle yüklü olarak gelir, sınırsız renk şeması, çok sayıda yazı tipi, simge ve daha fazlasını içerir.

Müzisyenler için En İyi Ücretsiz WordPress Müzik Temaları

Dışarıda internetin yönlendirdiği hızlı bir dünya var ve kendinizi etkili bir şekilde nasıl pazarlayacağınızı bilmek, ne kadar başarılı olacağınız konusunda önemli bir faktör. WordPress’teki temalar, hayranlarınızla nasıl etkileşim kurduğunuz konusunda önemli bir rol oynar.

Bir müzisyen için hiçbir şey, her kelimeye eşlik eden insanlarla dolu bir mekanda konserin yerini tutamaz. Bununla birlikte, web siteniz yeterli değilse, öngördüğünüz insan kalabalığı gerçekte çok az insanla sonuçlanabilir.

İster bir müzisyen olarak yeni başlıyor olun, ister halihazırda iyi bir takipçi kitlesi olan bir grupta olun, kendinizi internette nasıl tanıttığınız, yıldız olmakla bilinmezlik arasındaki fark anlamına gelebilir.

Bugün başarılı olmak için müzisyenler ve grupların önemli bir dijital varlığı sürdürmesi gerekiyor. Çoğu, Twitter, Facebook ve Instagram gibi platformlarda takipçiler oluşturmaya güveniyor. Ancak bir sonraki aşamaya nasıl geçecekler ve küresel bir izleyici kitlesine nasıl ulaşacaklar?

Çözüm, doğru bir WordPress teması kullanarak bir web sitesi oluşturmaktır. ancak bu kadar çok seçenek mevcutken, bunu yapmak kafa karıştırıcı olabilir.

Bir WordPress Müzik Teması’nda Aranacak Şeyler Nelerdir? Profesyonel bir site yapmak için birçok özelliğe sahip bir temaya ihtiyacınız var. Siteniz için müzikle ilgili temayı seçerken akılda tutulması gereken birkaç şey var. İşte önemli olanlardan bazıları:

 • SEO Optimizasyonu: SEO, sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer alması için önemlidir. Bu nedenle, arama motorları için iyi optimize edilmiş bir tema seçin.
 • İletişim Formu: İletişim formu, hayranların, müzik yapımcılarının, mağazaların, şov organizatörlerinin sizinle iletişim kurabileceği bir mecradır. Bu nedenle, daha iyi iletişim formu desteğine sahip bir müzik temasına ihtiyacınız var.
 • Arama Özelliği: Liste çok büyükken doğru şarkıyı bulmak için aşağı kaydırmak zor bir iştir. Ve burası, arama özelliğinin kullanışlı hale geldiği yerdir. Arama özelliği, kullanıcıların istedikleri şarkıyı hiç vakit kaybetmeden aramasına olanak tanır.
 • Audio Player: Audio Player, izleyicilerin müziğinizi dinlemesini sağlar. Rastgele bir ziyaretçi sizi duyarak yeni hayranınız olabilir. Bu nedenle, müzik sitenizde olması gereken bir özelliktir.
 • Müzik Etkinlik Takvimi: İzleyiciler bu program sayesinde yaklaşan konserler hakkında tüm bilgilere ulaşabilirler. Buna ek olarak, taraftarların kolayca bilet rezervasyonu yapmasına da olanak tanır.
 • Ek olarak, temanız daha iyi bir sosyal medya entegrasyonuna, müzik turu fotoğraflarınızı sergilemek için bir galeri bölümüne, grup profiline ve bir biyografi bölümüne sahip olmalıdır ve bahsetmeye gerek yok, temanın duyarlı olması gerekir.

Şimdi müzisyenler ve gruplar için en iyi 2 Ücretsiz WordPress temasını tanıtacağız. Bu temalar, gitmek istedikleri yere ulaşmalarına yardımcı olabilir.

MusicLife

 • Müzik Blogu için bu Ücretsiz WordPress Temasını tek tıklamayla indirin.
 • Nişlere özel tasarımı sayesinde konser, müzik aletleri, şarkı sözü siteleri için çok uygun olacaktır.
 • Bir müzik web sitesi kurmanız gerekiyorsa, bu temayla bunu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Tema, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılamak için süper uyarlanabilir ve mükemmeldir ve her şeyin basit ve kullanımı kolay olmasını sağlar. Başka bir deyişle, sayfanızı sorunsuz bir şekilde yönetirken tüm içerik güzel görünür.
 • Bu temayı kendinize kolayca özelleştirebilir ve herhangi bir kodlama yapmadan çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
 • Bu tema aynı zamanda yanıt verme, tarayıcılar arası uyumluluk, arama motoru optimizasyonu ve hızlı yükleme hızı gibi tüm teknik unsurları da destekler.
 • Ayrıca, ücretsiz destek ve kapsamlı belgelerle birlikte gelir.

Free Modern WordPress Theme for Music Band

 • Müzik Grubu için bu Ücretsiz Modern WordPress Temasını tek bir tıklamayla indirin.
 • Nişlere özel tasarımı sayesinde konser, müzik aletleri, şarkı sözü siteleri için çok uygun olacaktır. Tema, web sitesi kurulumunda size yol gösterecek ayrıntılı belgelerle birlikte gelir. Herhangi biri, kodlama becerisi olmayan bir kişi bile temayı kolayca özelleştirebilir.
 • Bu kullanıcı dostu tema, geniş bir öğe yelpazesi tarafından desteklenmektedir.
 • Bu tema, mobil kullanıma hazır düzen, tarayıcı uyumluluğu ve aramalar ve hız optimizasyonu gibi tüm temel özelliklere sahiptir.
 • Bu temayı kullanarak herhangi bir deneyime sahip olmanıza gerek yoktur ve yine de olmazsa olmaz web sitesini kısa sürede kurabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz WordPress Tek Sayfa Temaları

Çok basit bir sayfa istiyorsanız, tek sayfalık bir tema muhtemelen WordPress siteniz için en iyi seçenektir. Şu anda siteniz için kullanılacak en iyi Ücretsiz tek sayfalık WordPress temalarının neler olduğunu size göstereceğiz. Ama öncelikle tek sayfalık tema nedir onu açıklayalım.

Tek Sayfa Teması Nedir? Tek sayfalık tema, yalnızca tek bir açılış sayfası içeren bir web sitesi şablonudur. Geleneksel ‘çok sayfalı’ web sitelerinin aksine, ‘Bize Ulaşın’, ‘Hizmetler’ ve ‘Blog’ gibi genellikle ‘Menü’deki bağlantılar aracılığıyla gezinen diğer sayfalara yönelik ek dahili bağlantıları yoktur.

Tek sayfa temaları genellikle, ziyaretçinin ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri sayfayı yukarı/aşağı kaydırarak veya kaydırmayla sonuçlanacak bağlantılara tıklayarak bulmasını sağlayan uzun bir açılış sayfası içerir.

Tek sayfalık temalar günümüzde trend çünkü basitler. Kolay gezinme sağlarlar ve müşterileri dikkat dağıtıcı şeylerden kurtararak ve net bir harekete geçirici mesaj göstererek müşterileri dönüştürmeye yardımcı olabilirler.

İçeriğinizi zahmetsizce akıcı, ilgi çekici ve mantıklı bir şekilde sunmak için tek sayfalık WordPress temalarını kullanabilirsiniz. Tek sayfa teması, ziyaretçilerinizin web sitenizin ne hakkında olduğunu çok uzun süre kaydırmak zorunda kalmadan bilmelerini sağlamanın harika bir yoludur.

Hikayenizi birkaç kelimeyle anlatabiliyorsanız ve hızlı bir şekilde dikkat çekmeyi ve izleyicinin sayfada aşağı kaymasını sağlamayı biliyorsanız, Tek sayfalık web siteleri işinizi, hobinizi veya ilgi alanlarınızı tanıtmanın uygun bir yoludur.

Tek sayfalık web siteleri, işletmelerin yanı sıra satış hunileri, özgeçmişler ve diğer kullanımlar için de kullanılabilir. Birçok hobi web sitesi ve blog da tek sayfa düzenini kullanır. Tek sayfalık bir WordPress teması, basit, temiz ve modern bir web sitesi oluşturmak isteyenler için mükemmel bir çözümdür.

Doğru temayı seçmek esas olarak işletmenin amacına bağlıdır. Ancak, tek sayfalık bir tema ararken, birkaç özel özellik tüm farkı yaratır. Ama Tek Sayfalı Bir WordPress Teması İçin Nelere Bakmalı?

Duyarlı Tasarım: Tek sayfalık bir temaya sahip olmanın ana noktası, web sitenize herhangi bir cihazdan kusursuz bir şekilde erişebilmektir. Ancak bu, yalnızca temanız duyarlıysa mümkündür. Oldukça duyarlı bir tema, web sitenizdeki trafikte yüksek bir artışa neden olabilir. Duyarlı temalar, sitenizin mobil ve diğer cihaz kullanıcıları tarafından beğenilmesini artırır. Bu rekabetçi pazarda rekabet edebilmek için duyarlı bir tema kullanarak büyük mobil kullanıcı kalabalığını cezbettiğinizden emin olun.

Yükleme Hızı: Arama motorunda pek çok başka seçenek varken hiç kimse bir web sitesinin yüklenmesini bekleyerek zaman harcamaz. Bugünlerde çoğu web sitesi, daha hızlı yüklenmelerine yardımcı olan optimize edilmiş kodlara sahiptir. Bir tema ararken, hızlı yükleme hızına sahip bir tema seçin.

Tasarım ve Düzen Seçenekleri: WordPress temalarının popüler olmasının nedenlerinden biri, sınırsız tasarım ve düzen seçenekleridir. WordPress, web sitenizi tamamen kendi başınıza tasarlamanıza olanak tanır. Tek sayfalık temalar basit, temiz ve güçlüdür. Yine de onlar için de sonsuz tasarım ve düzen seçeneği var. Temayı seçerken, birden fazla tasarım ve düzen seçeneği sunan ve derinlemesine özelleştirmeye izin veren temayı seçin.

SEO Optimizasyonu: SEO optimizasyonu, günümüzün rekabetçi çevrimiçi pazarında neredeyse her web sitesi için bir zorunluluk haline geldi. Herhangi bir içerik olmadan bile web sitenizin üst sıralarda yer almasına yardımcı olur. Böylece sizi uğraşmaktan kurtarır ve işinize odaklanmanızı sağlar.

Eklenti Uyumluluğu: Eklentiler, web sitenize işlevler ekler. İyi bir eklenti, web sitenizi oluşturma veya özelleştirme işinizi kolaylaştırabilir. Bu nedenle, bir tema ararken en popüler eklentilerle uyumlu bir seçenek olup olmadığına bakın.

Çeviriye Hazır ve Çok Dilli: WordPress küresel bir platform olduğundan, dünya çapındaki insanlar WordPress temalarını dil engeli olmadan kullanabilir. Bir temanın çeviriye hazır özelliği, web sitesinin dil çeviri özelliklerini desteklemesini sağlar. Birçok tema aynı zamanda birden fazla dil için destek sağlar.

Yukarıdakileri dikkate alarak Şimdi size en iyi 2 Ücretsiz tek sayfa WordPress temasını sunalım.

FreeBook

E-kitap gibi dijital bir ürün satarken, ürününüz hakkında bilgi verebileceğiniz ve insanları onu almaya teşvik edebileceğiniz bir açılış sayfanızın olması çok önemlidir. Bu e-kitap açılış sayfası WordPress teması size tam olarak bunu sağlar!

 • Tema, tema paketine dahil olan bir dizi araç sayesinde çeşitli amaçlara uyarlanabilen göze batmayan bir tasarıma sahiptir.
 • WordPress Live Customizer arayüzünü kullanarak logonuzu, renk düzeninizi ve yazı tiplerinizi değiştirebilirsiniz.
 • Web sitenizi kişiselleştirmek ve markanıza uygun hale getirmek için 10’dan fazla üstbilgi ve altbilgi düzeni arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Herhangi bir kodlama veya programlama becerisi olmadan sayfalar oluşturmak ve düzenlemek için içerik modülleri seçimi ve esnek düzen sistemi ile Power Page Builder’ı kullanabilirsiniz.
 • Tema, cep telefonlarında ve tabletlerde güzel görünmesini sağlayan mobil öncelikli yaklaşım göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

Emily Benson – Free Photography One Page WordPress Theme

 • Ücretsiz fotoğraf tek sayfa WordPress teması, müşterilerin web sitesinde birkaç adımda gezinmesine ve mevcut içerikte şirket hakkında bilgi almasına olanak tanır.
 • Bu tema, yaratıcı bir eğitim fotoğrafçısı, yüksek potansiyele sahip küçük bir fotoğraf stüdyosu veya kişisel portföyü olan bir model için bir WordPress temasıdır.
 • Minimalist tasarımı, tüm çağdaş web sitesi beklentilerine uyacaktır.
 • Açılış sayfasına gelince, bu çözüm kullanıcılar için en basit ve kullanışlı olanıdır.
 • Ayrıca, sayfaların her biri duyarlı olduğundan, gadget’larınızdan herhangi biri web sitesini harika bir şekilde gösterecektir.
 • Günümüzün olmazsa olmazı olan Mobil uyumlu tasarıma sahiptir.

En İyi ve En İlham Verici Ücretsiz WordPress Çocuk Temaları

Çocukları düşünerek bir web sitesi oluşturmak kolay değildir. Neyin iyi göründüğü ve neyin ilgi çekici olduğu konusunda tamamen farklı bir anlayışa sahip olan yeni bir kitleye hitap ediyorsunuz. Sıfırdan başlamak, önünüzde uzun bir yol bırakabilir!

Her çocuk benzersizdir, ancak tüm çocukların ortak noktası oyun oynamayı sevmeleridir. Kendiliğindenlik, hayal gücü, merak, içsel olarak çocuklukla ilişkilendirdiğimiz niteliklerdir. Bir çocuk web sitesinden bize ilham vermesini beklediğimiz de tam olarak budur. Ancak tam teşekküllü bir çocuk web sitesine sahip olmak için kaliteli bir çocuk WordPress temasına ihtiyacımız var ve ayrıca bazı belirli işlevlere de dikkat etmemiz gerekiyor. Bu nedenle, web sitenizi başlatmadan önce bu ipuçlarını göz önünde bulundurmanız akıllıca olacaktır:

 • Tarifeler, programlar, kayıt prosedürleri, fiyatlar ve sunduğunuz hizmet türleri düzgün bir şekilde sergilenmeli ve kolayca erişilebilir olmalıdır, çünkü bunlar ebeveynlerin ilk görmek isteyeceği şeylerdir.
 • Herhangi bir kuruluşta çocuklarla çalışmak çok fazla sorumluluk gerektirir. Güven uyandırmak için ebeveynlerle bağlantı kurmanız gerekir, bu nedenle değerlerinizi şeffaf bir şekilde ilettiğinizden, sizi neyin motive ettiğini ve çocuklarla ilişkilerinizde neyin benzersiz olduğunu açıkladığınızdan emin olun.
 • Kendinizi tutkulu ve kendini adamış bir profesyonel olarak kabul ettirmek için işinizle ilgili makaleler, videolar, kılavuzlar ve benzerleri gibi zengin, kaliteli içerik sağlayın. Bu sadece kendinizi alanınızda bir otorite olarak göstermenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda sitenizin SEO’su üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Tüm bunlara sahip olduğunuzdan emin olmanın en iyi ve en basit yolu, uygun bir çocuk WordPress teması seçmektir. Lafı daha fazla uzatmadan en iyi 2 ücretsiz wordpress çocuk temasına bir göz atalım.

Free Primary School Responsive WordPress Theme

 • Bootstrap aslında daha hızlı ve aynı zamanda kolay web sitesi tasarımı deneyimi sağlayan ücretsiz bir ön uç çerçevesidir.
 • Bootstrap’ın yardımıyla, tipografi, baskı stilleri, formlar, düğmeler, tablolar ve benzerleri için HTML ve CSS tabanlı temaları kullanarak %100 duyarlı web tasarımları da yapabilirsiniz.
 • Bu Junior School WordPress tasarımı, WPML’ye hazırdır; WPML, çok dilli web siteleri oluşturmaya yardımcı olan bir WordPress eklentisidir.
 • Bu İlköğretim Okulu WP teması Duyarlıdır.

Adveland Amusement Park WordPress Theme

 • Bu tema, oldukça verimli bir eğlence parkı web sitesi kurmanın harika bir yoludur.
 • Size dünyanın her yerinde ve bilinen tüm cihazlarda kullanılabilen çok dilli, duyarlı ve görsel olarak ilgi çekici bir tasarım sunar.
 • Bu temayı kullanarak, web sayfalarınızı herhangi bir zor kodlama olmadan birleştirebileceksiniz.
 • Bu son teknoloji ürünü Sürükle ve Bırak web sitesi yaratıcısı ile bir web sitesi oluşturmak çok kolay olacak.
 • Memnun müşterilerden bir dizi beyanı paylaşabileceksiniz.
 • Herhangi bir zorluk çekmeden referanslar gönderebileceksiniz.
 • Kişisel Blog özelliğini kullanarak düşüncelerinizi müşterilerle paylaşabileceksiniz.

Hayvan Barınakları ve Evcil Hayvan Mağazaları için En İyi Ücretsiz WordPress Evcil Hayvanlar Temaları

Evcil hayvan ve hayvanlarla ilgili işinizi büyütmek veya ona anında güvenilirlik katmak için özgün ve profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız var. Ve doğru WordPress temasıyla bunu daha az zaman, çaba ve parayla başarabilirsiniz.

Bu nedenle burada 2 ücretsiz WordPress hayvan temasına değineceğiz. Bu temalar, ziyaretçilerin web sitenize ilk görüşte aşık olmalarını sağlamak için ideal özelliklerle birlikte gelir.

Ancak ondan önce, hayvan ve evcil hayvan web siteleri için en iyi ücretsiz WordPress temalarını nasıl seçeceğimizi anlayalım.

Ücretsiz WordPress hayvan temaları söz konusu olduğunda, net olmalısınız. Bununla kastettiğimiz, bir evcil hayvan ve hayvan blogu başlatmak istiyorsanız, minimal özellikli bir temayla devam edebilirsiniz, ancak ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek bir tasarıma ve düzenlere sahip olduğundan emin olun.

Aynı şekilde, evcil hayvanlarla ilgili ürünleri satmak için bir e-Ticaret sitesi oluşturmak istiyorsanız, seçtiğiniz temanın kapsamlı özelliklere ve işlevlere sahip olması gerekir. Ancak, net bir şekilde anlamanız için, hayvan ve evcil hayvan web siteleri için en iyi WordPress temalarını seçmenin farklı yollarını listeledik.

 • Farklı Başlık Seçenekleri: Güzel ve net bir başlık ile hizmetlerinizi vurgulayabilir, ekibinizi, hayvan bakım projenizi ve tesislerinizi açıklayabilirsiniz.
 • “Çevrimiçi Randevu Alma” Özelliği: İşletmeniz evcil hayvan ve hayvan hizmetleri sağlamakla ilgiliyse, müşterileriniz veya site ziyaretçileriniz sizden çevrimiçi randevu almak isteyecektir. Bu nedenle seçtiğiniz temada online rezervasyon özelliğinin olması gerekmektedir.
 • Çok Dilde Hazır: Web sitenizin içeriğini farklı bir dile çevirmek isteyebilirsiniz ve bunun için seçtiğiniz temanın çeviriye hazır olması gerekir.
 • Hafif ve Hızlı: Hafif bir tema ile web siteniz daha hızlı yüklenir ve daha iyi performans verir. Bu nedenle, hafif ve hız için optimize edilmiş bir tema arayın.
 • Sayfa Oluşturucuyu destekleyebilme: Temanız, web sitenizin içerik, altbilgi, sayfa vb. öğelerini kolayca özelleştirmek için tüm popüler sayfa oluşturucuları destekleyebilmelidir. Bu nedenle, temanızda bu özelliğin olduğundan emin olun.

Bununla birlikte, şimdi en iyi 2 ücretsiz WordPress hayvan teması seçimimize bakalım.

Free Animals & Pets WordPress Theme

 • Bu tema, evcil hayvan hizmeti, evcil hayvan bakımı, evcil hayvan dükkanı ve evcil hayvan salonu için bir WordPress Temasıdır.
 • Bu, 3 ana sayfa ve özenle tasarlanmış 10’dan fazla iç sayfa ile gerçek işletmelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş bir WordPress temasıdır.
 • SEO ve Mobil için optimize edilmiş; Ürün, web sitenizin internet arama motorlarının üst sıralarına kolayca ulaşmasına yardımcı olmak için başlık etiketleri, meta, metin ve anahtar kelimeler için optimize edilmiştir.
 • Sürükle ve bırak işlemleri ile sayfaları çok basit bir şekilde düzenlemenize ve oluşturmanıza yardımcı olur.
 • Kullanıcı dostudur; Bu tema, kullanıcı dostu tasarım standartlarını karşılar, sorunsuz kullanım, sayfalandırma, alışveriş sepeti, dilek listesi, önizleme… ve çok daha fazlasını içerir.

Free WordPress Template for Animals & Pets Online Business

 • Bu tema, evcil hayvanlar, kuşlar ve hayvan severler için oluşturulmuş sağlam ve muhteşem bir WordPress temasıdır. Evcil Hayvan Mağazası, Evcil Hayvan Bakımı, Evcil Hayvan Bakıcıları, Evcil Hayvan Gezdiricileri, Veterinerlik, Evcil Hayvan Aktiviteleri, Evcil Hayvan Eğitmenleri ve evcil hayvanlarla ilgili diğer hizmetler gibi bir kategori için bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu sevimli tema tam size göre.
 • Sonsuz sayıda bölümden oluşan benzersiz sayfalar oluşturmanıza olanak tanıyan element veya sayfa oluşturucu ile geliştirildiğinden, bu temayı kullanmak için kodlama deneyimi gerekmez.
 • Bu tema, retina ekranların yanı sıra mobil ve masaüstü cihazlarda harika görünüyor.
 • Ek olarak, bu temanın yüklenmesi hızlıdır ve SEO için optimize edilmiştir.
 • Ana sayfa bölümündeki Instagram besleme ekranı, Instagram hesabınızdan Instagram resimlerini gösterecektir.

En İyi Ücretsiz WordPress Güvenlik Temaları

En kullanışlı güvenlik şirketi WordPress temaları, güvenlik şirketleri ve güvenlik görevlileri, koruma kurumları ve kulüpleri, akademilerve diğer ilgili işletmeler ve kişiler için tarafımızdan derlenmiştir.

Açıkça söylemek gerekirse can, sağlık ve mal güvenliği herkes için her zaman birinci öncelik olmuştur.

Modern güvenlik sistemleri ve önlemleri, tüm tezahür çeşitliliğiyle maddi değerlerin, insan sağlığının ve yaşamının vb. güvenliğini ve emniyetini organize etmenin yeni ve etkili yollarını sürekli aramanın sonuçlarıdır.

İster gençlere kendilerini savunmayı ve hayatlarının güvenliğini sağlamayı öğreten kişi olun, ister farklı kalibrelerde kurumsal ve ticari hizmetler sunan tecrübeli bir güvenlik şirketi olun, güvenlik şirketi WordPress temalarımız dijital dünyada başarıya giden en basit yollarda size yol gösterecek.

Bu 2 üstün kaliteli koruma ve güvenlik şirketi WordPress temasından herhangi birini kullanın ve silahlı ve silahsız güvenlik hizmetlerinizin, eğitim oturumlarınızın ve gruplarınızın, koruma, köpek koruma ve diğer hizmetlerinizin en çok hedeflenen müşterilerden maksimum ilgi görmesini sağlayın.

Bu güvenlik şirketi WordPress temalarının etkinliği, performansında kesinliği ve özelleştirme esnekliği sonsuzdur. Bu, bunlardan herhangi biriyle, daha az iş yükü yaşayacağınız, ancak daha fazla kar, daha az finansal kaynak harcanacağı ve bu süre zarfında daha fazla müşteri bağlılığı yaşayacağınız anlamına gelir.

Free Stylish Security WordPress Theme

 • Bu WordPress Teması, Güvenlik Şirketleri için geliştirilmiş kurumsal bir WordPress temasıdır.
 • Tam genişlikte yaratıcı slider alanı, Özel servis kutusu alanları ve özel carousel alanları ile profesyonel bir deneyim sunacaksınız.
 • Hizmetlerinizi ve Ekibinizi profesyonelce yansıtabileceksiniz.
 • Yönetim paneli çok kolaydır. Tüm renkleri ve yazı tiplerini tek tıkla değiştirebilirsiniz.

Free Security WordPress Template

 • Bu Tema, güvenlik duyarlı bir WordPress temasıdır. Tüm siber güvenlik türü web siteleri için en iyisidir.
 • Bu temanın birçok iç sayfası ve birkaç benzersiz ana sayfası vardır. Dünyanın en iyi sayfa oluşturucu elemanı tarafından yaratılmıştır.
 • Tüm medya cihazlarına tamamen duyarlıdır.
 • Kolayca herkes onunla web sitesini oluşturabilir.
 • Bu Tema, çevrimiçi işinizi başarılı kılacak birçok işlevsel ve özelleştirme aracı içerir.

En İyi Ücretsiz WordPress Forum Temaları

Sohbet alanını geliştirmek, WordPress sitenizdeki ziyaretçi katılımını artırmanıza yardımcı olabilir. Ancak bu konuşmaları sitenizde nasıl yapabilirsiniz? Kullanıcıların fikir alışverişinde bulunabilecekleri, önerilerde bulunabilecekleri ve içgörüler sunabilecekleri bir WordPress forum teması harika bir ilk adımdır.

Bu sadece insanları konuşturmanın bir yolu olmakla kalmaz, aynı zamanda harika bir forum ziyaretçileriniz arasında bir topluluk duygusu geliştirerek marka etkinizi genişletmeye ve organik sosyal paylaşımı teşvik etmeye yardımcı olur.

Bir çevrimiçi topluluk sitesi oluşturmak çok da zor bir iş değil. Tek ihtiyacınız olan bir konsept ve iyi bir WordPress teması. İlk gereksinimi kendiniz bulmalısınız, ancak İkinci gereksinim için arkanızı kolladık.

Burada, en iyi özelliklerden ve işlevlerden bazılarına sahip en iyi 2 ücretsiz WordPress forum teması bulacaksınız. Burada bulduğunuz her iki temanın da kullanımı kolaydır, optimum performans sunar ve etkileşimli bir forum oluşturmanıza yardımcı olur.

Ancak bu temalara geçmeden önce WordPress Forum Teması Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususların neler olduğunu görelim; Aşağıdakiler, bir WordPress forum teması seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç noktadan bazılarıdır:

 • Performans: Yüksek hızda çalışan bir WordPress teması önceliğiniz olmalıdır. Birden çok özelliği olan şişirilmiş bir tema kurmayın. Böyle bir tema, sitenizin yüklenmesini ve çalışma hızını doğrudan etkiler. Bunun yerine, ihtiyacınız olan özelliklerin bir listesini yapabilir ve bunları karşılayan bir tema arayabilirsiniz.
 • SEO: SEO dostu kod içeren bir tema, arama motorlarında daha iyi bir sıralama elde etmenize yardımcı olur.
 • Duyarlı Tasarım ve Çapraz Tarayıcı Uyumlu: Tarayıcılar arası uyumluluğa sahip duyarlı bir tema, sitenizi herhangi bir cihazda ve tarayıcıda görüntülenecek şekilde şekillendirir. Ziyaretçilerinizin hangi cihazı kullandığını bilmediğiniz için duyarlı ve tarayıcılar arası uyumlu bir tema seçmek en iyisidir.
 • Çekici Tasarım: Çekici görselleştirmeye sahip bir tema, ziyaretçiyi elde tutmak için en iyisidir. Temanız, birden fazla düzen, kaydırıcı ve hatta geçiş efektleri ekleme seçenekleriyle gelmelidir.
 • Özelleştirme Seçenekleri: Sitenizi şekillendirmek için herhangi bir sınırlamanız olmamalıdır. Renklerini, düzenlerini, tipografisini, animasyonlarını ve çok daha fazlasını ayarlayabilmeniz gerekir. Tema, hayallerinizdeki bir siteyi oluşturmanıza izin vermelidir.
 • Eklenti Desteği: Eklentiler sitenize özellikler ekler ve işlevlerini geliştirir. Eklentileri yüklemek ve kullanmak için öncelikle temanızın bunları desteklemesi gerekir. Temanızın tüm popüler eklentileri desteklediğinden emin olun. Bunun için geliştiriciye danışabilirsiniz.
 • Sosyal Medya Entegrasyonu: Bu özellik, müşterilerinizle bağlantıda kalmanızı sağlar. İzleyicileriniz içeriğinizi sosyal medyalarında paylaşabilecek. Ayrıca, sosyal profilinizi sitenize bağlayabilirsiniz. Bu, çevrimiçi görünürlüğünüzü artırır ve daha fazla ziyaretçi getirir.
 • İstemci Desteği: Bir temayı kullanırken bir sorunla karşılaşmak yaygın bir durumdur. Bazı sorunları kendi başınıza çözebilirsiniz ve diğerleri için müşteri desteğine ihtiyacınız olabilir.

Olympus

 • Olympus, modern bir WordPress forum temasıdır. Bu temanın şık tasarımına bayılacaksınız.

 • Yararlı içerikle dolu çekici ana sayfa düzenine ek olarak Olympus, web sitenizin farklı bölümlerinde tutarlı bir görünüme sahip olması için çevrimiçi forumunuzun ihtiyaç duyabileceği diğer tüm sayfalar için eksiksiz bir şablon seti ile birlikte gelir.

 • Olympus teması, ücretsiz olarak tema paketine dahil olan güçlü WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi kullanılarak oluşturulduğundan, web sitenizin görünümü üzerinde tam yaratıcı özgürlüğe sahip olursunuz.

 • Dahası, WPBakery, sayfalarınızı daha işlevsel ve etkili hale getirmek için ekleyebileceğiniz kullanışlı öğelerden oluşan geniş bir kitaplıkla birlikte gelir.

 • Ayrıca Olympus’un BuddyPress eklentisiyle de iyi çalıştığını vurgulamakta fayda var. BuddyPress genellikle bir kutu içinde sosyal ağ olarak tanımlandığından, Facebook gibi sitelerde bulunan kullanıcı ilişkileri ve bağlantıları, özel mesajlaşma, kullanıcı profilleri ve durum güncellemeleri gibi birçok özelliği forumunuza ekleyebilirsiniz.
 • Olympus aynı zamanda WooCommerce eklentisiyle tamamen uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır ve size sitenize çevrimiçi ödeme toplama, fiziksel ve dijital ürünleri listeleme ve satma ve abonelik paketleri sunma gibi e-Ticaret özelliklerini eklemenin hızlı ve kolay bir yolunu sunar.

Gwangi

 • Gwangi, flört ve çöpçatanlık topluluklarını hedefleyen bir WordPress forum temasıdır.
 • Mevcut altı ana web sitesi demosuyla, flört odaklı topluluk web sitenizin nasıl görüneceğine ilişkin bir dizi seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Özelleştirme seçenekleri söz konusu olduğunda, Gwangi hayal kırıklığına uğratmaz. Sezgisel WordPress Özelleştirici arayüzü aracılığıyla, bu temayı kullanırken web sitenizin görüntü özelliklerini ayarlamak mümkündür. Ayrıca, sayfalarınıza bir dizi öğe eklemek için bir dizi özel widget elde edersiniz.
 • Gwangi topluluk, forum ve flörtle ilgili özellikler konusunda da çok donanımlı. Üye dizini özelliği sayesinde, kullanıcılarınızın listelerini, seçtikleri fotoğraf ve profil bilgileriyle birlikte kolayca görüntüleyebilirsiniz.
 • Ayrıca ortak ilgi alanlarına göre üye grupları oluşturabilir veya kullanıcılarınızın oluşturmasına izin verebilirsiniz. Bu, üyelerinizin web sitenizde organik olarak bağlantı kurmasına yardımcı olabilir.
 • Gwangi, web sitenize bir tartışma forumu eklemek için tam destek içerir.

En İyi Ücretsiz Araba Satışı WordPress Temaları

Burada WordPress araba satış temalarını tartışıyoruz; Otomobilleri, SUV’ları ve bildiğimiz ve sevdiğimiz birçok aracı sergilemek için özel olarak yaratılan tasarımlar.

Burada gördüğünüz şey, mevcut en iyi otomotiv WordPress temalarından 2’si.

Ama önce bir araba satış WordPress temasında nelere dikkat etmemiz gerektiğini görelim.

Sağlam tekerleklerin ve marş kollarının ilk günlerinden beri arabalarla güçlü bir ilişkimiz var. Bu ilişki ve çoğumuzun arabalarımız için hissettiği tutku, otomotiv WordPress temanıza yansıtılmalıdır.

Ayrıca güven oluşturmak zorundasınız. Arabalar pahalı ürünlerdir ve önemli yatırımlar gerektirir. Otomobil endüstrisi, anında güveni teşvik edecek türden bir itibara sahip değildir, bu nedenle, onu oluşturmak için diğer endüstrilerden daha çok çalışmanız gerekir.

Güven oluşturmak web sitenizle başlar. Web siteniz profesyonel görünüyorsa işletmeniz de profesyonel görünür. Web siteniz ürünlerinizi en iyi şekilde sergileyebilirse, ziyaretçileriniz sizin en iyi olduğunuzu düşünecektir.

Dolayısıyla, tüm bu konuları göz önünde bulundurarak İdeal olarak, seçtiğiniz herhangi bir otomotiv WordPress teması aşağıdakilerden bazılarına sahip olmalıdır:

 • Profesyonel kalitede tasarım: Her web sitesi profesyonel kalitede tasarımı hak eder, ancak ürün ne kadar pahalıysa, o kadar profesyonel görünmeniz gerekir. Araba gibi lüks ürünler satarken, kusursuz bir profesyonel kişiliğe sahip olmak, insanların böyle bir satın alma işlemi yapmasına yardımcı olmak için gereken güveni oluşturmaya başlamak için çok önemlidir.
 • Çekici tipografi: Tipografi, yeterince temanın yeterince ilgi göstermediği bir şeydir. İyi bir tema, bazı harika varsayılan yazı tiplerini sağlamalı ve aynı zamanda bunları kendi markanıza uyacak şekilde özelleştirme fırsatı sunmalıdır.
 • Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucu desteği: Artık web siteleri oluşturmak için HTML veya CSS öğrenmeye gerek yok. Sayfa oluşturucuların ortaya çıkışı, WordPress ve WordPress temalarının başına gelen en iyi şeylerden biridir.Elementor, Brizy, Beaver Builder veya Gutenberg gibi sayfa oluşturucuları destekleyen herhangi bir temanın kullanılabilirliği göz önünde bulundurulur. Web sitenizi tasarlamadan kazanılan zaman, hayatınızın başka bir yerinde daha iyi harcanabilir!
 • Arama ve Filtreleme işlevleri: Arama ve filtre işlevleri, araba satıcısı WordPress temalarının önemli bir özelliğidir. Çoğu ziyaretçinin envanterinizin tamamına göz atacak zamanı veya sabrı yoktur, bu nedenle bir arama işlevine veya filtrelere sahip olmak, istediklerini hızlı ve verimli bir şekilde bulmalarına yardımcı olur.
 • VIN Kod Çözücü: Bir VIN kod çözücü, bazı araba satıcısı WordPress temalarının pakete dahil ettiği isteğe bağlı bir ekstradır. Bu, nerede ve ne zaman yapıldığını ve diğer yararlı bilgileri görmek için herhangi bir arabanın Araç Kimlik Numarasının kilidini açmanıza izin veren bir araçtır. Bazı ziyaretçiler bir VIN kod çözücü kullanmaktan hoşlanırken, diğerleri kullanmak için kendilerini rahatsız etmeyeceklerdir. Bu nedenle, bunu temel bir özellikten ziyade ek bir avantaj olarak görüyoruz.

SKT Auto Car

 • Bu, en iyi ücretsiz araba satışı WordPress temalarından biridir. Gerekli sayfalar, önceden yüklenmiş eklentiler ve diğer tasarım seçenekleri gibi halihazırda mevcut olan tüm bileşenlere sahiptir.
 • Güzel bir kaydırıcıya sahiptir, galeriler çarpıcıdır ve ana sayfa göz alıcıdır.
 • Tüm cihazlarla uyumludur.
 • Bunun dışında WooCommerce ve çapraz tarayıcıları destekler.
 • Yaratıcı widget’ları göstermek için uyumlu kenar çubukları, üstbilgiler ve altbilgiler içeren, widget dostu bir temadır.
 • Bu temada Portföy sayfasına özel önem verilmiştir ve tasarımı nefes kesicidir.

SKT Condimentum

 • Bu, çok amaçlı bir temadır ve en iyi ücretsiz araba satıcısı WordPress temalarından biridir. Tasarlamak ve değiştirmek çok kolaydır.
 • Bu temada, tüm bileşenler canlı olarak değiştirilebilir.
 • Hafif bir temadır ve gezinme sezgiseldir.
 • Daha iyi arama sonucu sıralaması için SEO dostudur ve sosyal medya entegrasyonu onu daha popüler hale getirmeye yardımcı olacaktır.
 • Tüm standart sayfalar, gerekli tüm özelliklerle birlikte sunulur ve harekete geçirici mesaj seçenekleri, daha hızlı potansiyel müşteriler elde etmede oldukça yararlı olacaktır.

En İyi Ücretsiz Seyahat Acentesi WordPress Temaları

Bir seyahat acenteniz var ve işletmenizi müşteriler için daha erişilebilir hale getirmek mi istiyorsunuz?

Bir web sitesine sahip olmak, bir işi büyütmenin en iyi yollarından biridir. Bu özellikle turizm sektörü söz konusu olduğunda geçerlidir. Günümüzde insanlar bir tur planlarken bilgi almak için ana kaynak olarak internete yöneliyor. Online seyahat satışları 2019’da 755 milyar dolar değerindeydi. Research and Markets’e göre 2019’da dünya çapındaki seyahat satışlarının online payı %50’ye yakındı ve önümüzdeki yıllarda daha da artması bekleniyor.

Benzer şekilde, Think With Google’a göre 2017’de mobil gezginlerin %79’u akıllı telefonlarında araştırma yaptıktan sonra rezervasyon işlemini tamamladı. Bu, 2016 yılına göre %9’luk bir sıçramaydı.

Seyahat acenteniz için etkili bir web sitesine sahip olmak günümüzde çok önemlidir. Web siteniz, ziyaretçileri çeşitli tur paketleriniz hakkında kolay bir şekilde bilgilendirebilmeli ve aynı zamanda çekici görünmelerini sağlamalıdır.

Doğru seyahat acentesi WordPress temasını seçerseniz tüm bunları elde edebilirsiniz.

WordPress, bir web sitesi geliştirmek ve yönetmek için kullanımı kolay bir platformdur. WordPress ile web sitenizi anında güçlendirebilecek tonlarca özellik elde edebilirsiniz. Bunun en iyi yanı, tek bir kod satırı yazmadan bir web sitesini hazır ve çalışır hale getirebilmenizdir.

Temelde herhangi bir amaç için hazır seyahat acentesi WordPress temaları vardır. Sadece ihtiyaçlarınız için en uygun özelliklere sahip olanı seçmelisiniz.

Aşağıda, seyahat acentesi web siteleri oluşturmak için size 2 Ücretsiz WordPress teması sunacağız.

Ama önce bir Seyahat Acentesi WordPress Temasında Neler Aranacağını görelim.

Bir iş teması olarak, iyi bir seyahat acentesi WordPress teması, müşterileri çekebilecek ve elde tutabilecek özelliklere sahip olmalıdır. Ayrıca şirketin tur paketlerini çekici bir şekilde sergilemelidir.

Bir seyahat acentesi WordPress temasının sahip olması gereken en önemli özellikler şunlardır:

 • Etkileyici Tasarım: Unutulmaz bir tasarıma sahip bir tema arayın. Bir seyahat acentesi olarak deneyim satıyorsunuz. İyi tasarlanmış bir tema, izleyicinin gözleri önünde o özel deneyim için bir his yaratacak ve müşteriye dönüşme olasılığını artıracaktır. Özelleştirme seçenekleri, temayı markalama ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmenize olanak tanır.
 • SEO Dostu: Temanız harika arama motoru optimizasyon özelliklerine sahip olmalıdır. Bu, web sitenizin arama motoru sıralamalarını yükseltmeye yardımcı olacak ve diğer seyahat acentesi web siteleriyle rekabet etmenize olanak sağlayacaktır. Arama motorlarının web sitenizin içeriğini daha iyi anlaması için Şema entegrasyonunu arayın. Hız optimizasyonu da bu yolda size yardımcı olur.
 • İnceleme Özelliği: Kullanıcı yorumları, bu dijital çağda turizm endüstrisinin ekmeği ve yağıdır. BrightLocal tarafından yapılan bir anket, bir seyahat rezervasyon web sitesinde önceki kullanıcıların incelemelerine sahipse, müşteri dönüşümü şansının %82 oranında arttığını gösteriyor. Aslında, uluslararası gezginlerin yaklaşık %95’i rezervasyon kararlarını çevrimiçi incelemelere göre veriyor.
 • Arka uç özellikleri: İyi bir tema, herhangi bir ciddi kodlama gerektirmeden web sitelerinizde değişiklik yapmaya devam etmenizi sağlar. Seçtiğiniz tema arka uç özellikleriyle birlikte gelmelidir, böylece sorunsuz bir şekilde yeni turlar, destinasyonlar vb. ekleyebilirsiniz.
 • Tur Paketlerini Sergilemek: Tur paketlerinizi sergilemek, iyi bir seyahat rezervasyonu temasının en önemli yönüdür. Mükemmel seyahat acentesi WordPress teması, sunduğunuz seyahat noktalarını sergilemek için birden fazla bölüm içerir. En değerli turlarınızı görüntülemek için Öne Çıkan Turlar gibi bölümleri arayın.
 • İlerleme Çubuğu Göstergesi ile Sorunsuz Rezervasyon Süreci: İlerleme çubuğu göstergesi ile sorunsuz bir rezervasyon süreci, başarılı bir seyahat acentesi web sitesine sahip olmanın bir başka önemli noktasıdır. Potansiyel müşterilerin kaç adımı tamamladıklarını ve rezervasyonu tamamlamak için kaç ek adım gerektiğini net bir şekilde görmelerini sağlar ve potansiyel müşterilerin dönüşüm gerçekleştirme olasılığını artırır.
 • Ödeme Ağ Geçidi Entegrasyonu: Kredi kartlarından PayPal’a ve diğer çevrimiçi işlem hizmetlerine kadar çeşitli ödeme seçenekleriyle rezervasyon yapılmasına izin veren bir tema çok kullanışlıdır.
 • Duyarlı Tasarım: Mobil uyumlu bir tasarıma sahip olmak, başarılı bir seyahat acentesi web sitesinin anahtarıdır. Giderek daha fazla insan araştırma yapmak, karar vermek ve satın almak için akıllı telefonlarını kullanıyor. Think with Google’a göre, hedef bilgileri için yapılan aramaların %60’ı mobil cihazlardan geliyor. PhocusWright ile birlikte yürütülen bu Google anketi, akıllı telefon kullanımının gezginlerin tüm yolculuğu için önemini gösteriyor. Ayrıca, Google’ın mobil uyumlu web sitelerine sıralama artışı sağladığını da bilmek isteyebilirsiniz.
 • İletişim Formu: Bu özellik ile potansiyel müşterilerin sizden alışveriş yapmadan önce şüphelerini gidermek için kolay bir yol bulabilirler.

Artık yukarıdaki belirleyici faktörlere aşina olduğunuza göre şimdi seyahat acenteleri için en iyi ücretsiz wordPress temalarına göz atalım.

Free Travel Agency Website WordPress Design

 • Bu tema, turizm hizmetlerini sunmak için olağanüstü bir WordPress temasıdır.
 • Bu tema ile seyahat, rehber acentesi, macera turları, seyahat blogu ve tur operatörü için karlı bir site oluşturacaksınız.
 • Seyahat acentenizin tüm hizmetlerini bu tema ile gösterin!
 • Bu temanın kullanımı kolaydır ve kolayca düzenlenebilir.
 • Seyahat acentesi web sitesi için gerekli tüm sayfalara ve işlevlere bu şık WordPress şablonunda sahip olursunuz.

Free Light WordPress Theme for Travel Agency

 • Bu tema, çarpıcı görsel öğelere sahip göz alıcı bir seyahat acentesi WordPress temasıdır.
 • Birden çok tema düzeni, zengin gezinme ayarları, blog ve portföy işlevselliği – bunların tümü Bu temayla birlikte gelir.
 • Bu temanın duyarlı tasarımı, iş sitenizin mevcut herhangi bir ev bilgisayarı veya el cihazında eşit derecede harika görünmesine yardımcı olacaktır.
 • Bu wordPress teması, arama motoru dostudur.

En İyi Ücretsiz Sosyal Medya WordPress Temaları

Web sitenizi Facebook, Twitter veya Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarıyla entegre etmeye mi çalışıyorsunuz? Özel bir sosyal medya WordPress temasının yardımıyla İşlerin daha kolay hale geldiğini bilmelisiniz.

Burada, daha fazla kullanıcıyla etkileşim kurmanıza ve işletmeniz etrafında daha geniş bir topluluk oluşturmanıza yardımcı olacak tüm gerekli araç ve özelliklerle birlikte gelen 2 hazır ücretsiz tasarımı tanıtacağız.

Paylaşılmaya değer bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, içeriğinizin performansını izlemek için bir sosyal medya analitiği eklentisine ihtiyacınız olacağını unutmayın.

Bu 2 tema Tüm büyük sosyal medya platformlarıyla tam uyumluluğun yanı sıra, temalar en son web tasarım gereksinimlerini karşılar ve hızlı ve kodsuz özelleştirme için gelişmiş değişiklik seçenekleri sunar. Her temaya nelerin dahil olduğunu kontrol edin ve içeriğinizin en iyi sunumunu elde etmenize yardımcı olacak tasarımı kapın.

 

İşte en iyi ücretsiz sosyal medya WordPress temaları için en iyi seçimler.

Nosh STW – Free Social Media WordPress Theme

 • Nosh STW, web sitenize derli toplu bir görünüm kazandıracak temiz ve minimal bir tasarıma sahiptir.
 • Bu sosyal medya dostu WordPress temasının hafifliği, sitenizin olabildiğince çabuk yüklenmesine yardımcı olarak ziyaretçilerinize olumlu bir kullanıcı deneyimi sunmalıdır.
 • Bu temanın sosyal medya ile ilgili özellikleri sayesinde, popüler ağların simgelerini web sitenizin başlığında kolayca görüntüleyebilirsiniz. Bu simgeler, ziyaretçilerinizi Facebook, Twitter ve Instagram gibi sitelerdeki profillerinize götürebilir ve umarız en popüler sosyal medya platformlarında takipçi sayınızı artırmanıza yardımcı olur.
 • Nosh STW, WordPress ile çok çeşitli web siteleri oluşturmak için kullanılabilse de, özellikle blog yazarları ve haber siteleri için iyi çalışır. Bu, blog gönderileriniz ve makaleleriniz için erişebileceğiniz farklı içerik düzenleri seçimi sayesindedir.

 

Distance Lite – Free Social Media Ecommerce WordPress Theme

 • Distance Lite, iyi sosyal medya desteği ve entegrasyon seçeneklerine sahip ücretsiz bir e-ticaret temasıdır.
 • İlk bakışta Digital Agency Lite teması çok basit bir görünüme sahiptir.
 • Bununla birlikte, demoya göz atarken, bu temanın minimal tasarımına, web sitenizin ziyaretçileriniz üzerinde olumlu ve kalıcı bir izlenim bırakmasına yardımcı olacak bazı göz alıcı efektlerin eşlik ettiğini hemen göreceksiniz.
 • Bu minimal bir sosyal medya teması olduğu için kurulumu kolaydır ve çok kısa sürede yüklenir.
 • Tema, çalışmayı kullanıcı dostu hale getiren bir önyükleme çerçevesi kullanılarak uygulanır.
 •   Contact Form 7, Elementor, WooCommerce ve daha fazlası gibi çok sayıda WordPress eklentisiyle uyumludur.
 •   Masaüstü, akıllı telefonlar veya sekmeler gibi tüm cihazlara sığacak kadar duyarlıdır.
 •   Sitenizi hatasız hale getirmek için temiz bir şekilde kodlanmıştır.
 • Hız için optimize edilmiştir ve tüm tarayıcılarda herhangi bir aksaklık olmadan yüklemek için tarayıcılar arası uyumludur.
 • Sosyal medya özelliği ile tüm sosyal medya sayfalarınızı siteye link vererek popülerliğinizi ortaya koyabilirsiniz.
 • Yıl boyunca özel müşteri desteği sunar ve temamızı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya herhangi bir sorun yaşarsanız, uzman ekibimiz size hızlı çözümler sağlayacaktır.

 Vlog’lar, YouTubers ve Kameramanlar için En İyi Ücretsiz WordPress Video Temaları

Video interneti ele geçirdi. YouTube, Vimeo, Dailymotion, TikTok ve benzeri video platformları, aralarındaki ortak bir şeyle kendi nişlerine hükmediyor – yüz binlerce video içeriyorlar ve milyonlarca, hatta milyarlarca izleniyorlar.

Bundan bir parça istiyorsanız, WordPress yardımcı olacak güce, esnekliğe ve yeteneğe sahiptir.

WordPress video temaları, video paylaşımı için optimize edilmiştir ve içerik oluşturucuların ve işletme sahiplerinin kodlama olmadan çarpıcı bir video web sitesi oluşturmasına yardımcı olur.

Şimdi, web siteleri için en iyi ücretsiz WordPress video temalarının özelliklerine değineceğiz.

Şimdi ilk önce bir WordPress Video Temasında Neler Aranacağını kontrol edelim.

İşte genel olarak dikkate alınması gereken bazı özellikler:

 • Tamamen duyarlı: Web sitenizi mobil uyumlu hale getirmek çok önemlidir. Tüm cihazlara uygun bir WordPress teması seçin.
 • Kullanımı kolay: Zamandan ve emekten tasarruf etmek için sürükle ve bırak sayfa oluşturucu sağlayan WordPress temalarını tercih edin.
 • SEO için Optimize: Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), sitenize trafik oluşturmaya ve arama sonuçlarındaki sıralamasını yükseltmeye yardımcı olur. SEO için optimize edilmiş bir tema seçin.
 • Video oynatıcıyla entegre: Videoları barındırmanıza veya WordPress sitenize yerleştirmenize izin veren bir tema seçin.

Shapely

 • İlginç bir video paylaşım sitesi tasarlamak istiyorsanız, Shapely’e göz atmalısınız.
 • Bu yüksek kaliteli WordPress teması, geniş bir kullanışlı özellik yelpazesi sunduğu için sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacaktır.
 • Ücretsiz eklentilerin çoğu iThemes Security, Contact Form 7, WordPress SEO, Jetpack vb. destekler.
 • Bu tema, kişisel çevrimiçi mağazalar ve e-Ticaret web siteleri oluşturmayı çok kolaylaştırır.
 • Bu tema aynı zamanda çeviriye hazırdır ve çok dilli web sitelerinin oluşturulmasını sağlayarak videolarınızı dağıtmaya çalışırken yabancı demografiye hitap etmeyi kolaylaştırır.
 • TShapely, tüm cihazlar için tek sayfalık bir tasarıma ve duyarlı bir düzene sahiptir.
 • Vizyonunuza mükemmel şekilde uyan bir sayfa tasarladığınız için tema son derece özelleştirilebilir.
 • Her web sitesi öğesi veya teması, tek bir tıklama ile rengini değiştirebilir.

Neve

 • Neve, küçük işletmeler ve çevrimiçi mağaza web siteleri için ideal, özelleştirilebilir bir WordPress video temasıdır.
 • Özel düzen seçeneklerine sahiptir. Neve ile uyumlu sürükle ve bırak sayfa oluşturucularından birini kullanarak dakikalar içinde bir video web sitesi oluşturabilirsiniz.
 • Tamamen duyarlı tasarıma sahiptir. Neve, mobil cihazlarda kullanıcı deneyimini geliştirmek için Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP) için optimize edilmiştir.
 • Tema, Çeviriye hazırdır ve web sitesi içeriğini uluslararası bir izleyici kitlesine sunmak için çeviri eklentilerini kullanabilirsiniz.
 • SEO optimizasyonu vardır. Neve, SEO’ya hazır bir yapı ile gelir ve web sitesinin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olur.

En iyi Ücretsiz yenilikçi WordPress Temaları Yenilikçi ve Farklı Web Siteleri için

Şimdi sizi en iyi 2 Ücretsiz yenilikçi WordPress temasını incelemeye davet ediyoruz. Bu yenilikçi WordPress temaları, yenilikçi topluluklar, dijital ajanslar, serbest çalışanlar ve geliştiriciler, tasarımcılar ve diğer yaratıcı bireyler ve kuruluşlar için kodlanmıştır.

Yaratıcılık ve orijinallik, hem fiziksel hem de dijital dünyada kesinlikle takdir edilmektedir. Sürekli değişen sanal gerçekliğe ayak uyduracak kadar güçlü, benzersiz ve etkili web sitesi, kullanıcıların çoğunluğunun ihtiyaç duyduğu şeydir. Modern yenilikçi teknolojilerle uğraşanlar için, benzersiz dokunuşlarını örnekleyecek başarılı bir web sitesi yürütmek bir zorunluluktur.

Bu temalar, yenilikçi ajanslar ve şirketler, yaratıcı bireyler ve portföy vitrinleri için uygun olup, verilen alanda en başarılı olanlar olarak sıralanmalarına yardımcı olur.

Bu 2 tema, onları biraz daha fazlasına ihtiyaç duyan projeler için harika kılan yaratıcı bir yeteneğe sahiptir. Bu nedenle, ister yaratıcı bir portföyü sergilemek, hizmetlerinizi tanıtmak, ürünleri satmak için bir web sitesi yapıyor olun, ister sadece şık bir blog oluşturmak isteyin, bunlar size uygun olacaktır.

Bu temalar ayrıca, WordPress web siteniz üzerinde yaratıcı kontrol sahibi olmanızı çok kolaylaştıran sayfa oluşturucu eklentileri içerir. Yeni web sitenizi oluşturmak için daha az uygulamalı bir yaklaşım benimsemek istiyorsanız, bu temaların çoğu, basit kontroller ve ayarlar paneli aracılığıyla görünümlerinin neredeyse her yönünü kontrol etmenize izin verir.

Ancak bu temaları tanıtmadan önce yenilikçi bir tema için gerekli faktörleri inceleyelim.

WordPress temaları benzersizdir çünkü bir web sitesi oluşturma deneyiminizi erişilebilir ve eğlenceli hale getiren en iyi özelliklerden bazılarına sahiptirler. Mükemmel bir yenilikçi WordPress teması oluşturan temel özellikler şunlardır:

 • Özelleştirilebilirlik: Sınırsız sayfa seçeneklerini kullanarak temanızın her bölümünü kolayca özelleştirebilmelisiniz.
 • Duyarlı: İyi bir tema tüm cihazlarda test edilmeli ve tüm dokunmatik sensörlerle çalışmalıdır.
 • Tek Tıkla Kurulum: Herhangi bir WordPress demo sitesindeki içeriğin tamamını tek bir tıklamayla sitenize yeniden üretebilmelisiniz.
 • Özel Gönderi Türleri: Okumanın sıkıcı olmaması için her gönderiyi kendi tarzında gösterecek çeşitli gönderi türlerine sahip olmalıdır.
 • Yüksek Hızlı Performans: Tema, kaliteli programlama ve veri sıkıştırma ile yüksek hızlı performansa sahip olmalıdır.

Free Glaciers WordPress Theme

 • Glaciers WordPress Teması, blog yazarları, içerik oluşturucular ve işletmeler için tasarlanmış, görsel olarak çarpıcı ve son derece işlevsel bir temadır. Şık ve modern tasarımıyla yaratıcı çalışmalarınızı sergilemek veya düşüncelerinizi ve hikayelerinizi dünyayla paylaşmak için mükemmeldir.
 • Bu temanın göze çarpan özelliklerinden biri, içeriğinizi size en uygun şekilde oluşturma ve düzenleme esnekliği sağlayan Klasik Düzenleyici ve Blok Düzenleyici ile uyumlu olmasıdır. İster Klasik Editör’ün sadeliğini, ister Blok Düzenleyici’nin gelişmiş özelliklerini tercih edin, Glaciers size yardımcı olacaktır.
 • Özelleştirme seçeneklerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyenler için Glaciers, popüler Elementor sayfa oluşturucu eklentisiyle tamamen uyumludur. Bu, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan web siteniz için kolayca benzersiz ve profesyonel görünümlü düzenler oluşturmanıza olanak tanır.
 • Glaciers ayrıca, web sitenizin herhangi bir cihazda harika görünmesini sağlayan duyarlı tasarım, kristal netliğinde görseller için retinaya hazır ekran ve web sitenizin okunabilirliğini artıran güzel tipografi seçenekleri gibi bir dizi başka etkileyici özellikle birlikte gelir.
 • Ek olarak, bu tema kullanımı kolay ve sezgisel bir arayüz sunarak web sitenizi kurmayı ve özelleştirmeyi çok kolaylaştırır. İster deneyimli bir WordPress kullanıcısı olun, ister yeni başlıyor olun, Glaciers’ın kullanıcı dostu ve sorunsuz olduğunu göreceksiniz.
 • Ücretsiz olarak indirilebilen Glaciers WordPress Teması, çarpıcı ve işlevsel bir web sitesi oluşturmak isteyen herkes için uygun bir seçimdir.

Free Perch WordPress Theme

 • Perch WordPress Teması, modern ve canlı bir web sitesi oluşturmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. Site düzenleme yetenekleri ile sitenizin her yönünü kolaylıkla özelleştirme özgürlüğüne sahipsiniz.
 • Renkli ve göz alıcı bir tasarıma sahip olan Perch, web sitenizin kalabalıktan sıyrılmasını sağlayacaktır. İster portföyünüzü sergiliyor, ister bir işletme yönetiyor olun, bu tema ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
 • Yerleşik bir web mağazası desteğiyle Perch, bir çevrimiçi mağazayı web sitenize sorunsuz bir şekilde entegre etmenize olanak tanır. Artık ürünlerinizi ve hizmetlerinizi aynı platformda küresel bir kitleye kolayca satabilirsiniz.
 • Perch WordPress Teması ücretsiz olarak indirilebilir, bu da onu herkes için erişilebilir kılar ve bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki web sitesini oluşturmaya başlayabilirsiniz.
 • Modern ve renkli stili, tam site düzenleme yetenekleri ve portföyler ve web mağazaları desteği ile bu tema, çarpıcı ve başarılı bir çevrimiçi varlık oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

 

En İyi Ücretsiz WordPress Özgeçmiş/CV Temaları

En iyi ücretsiz WordPress özgeçmiş temasını mı arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz.

İş arama, açık pozisyonları aramayı ve özgeçmişinizi işverenlere göndermeyi içerir. İş için uygun olduğunuzdan emin olduktan sonra, özgeçmişinizi en son kariyer bilgileriyle güncellemeniz, yeni sertifikalar eklemeniz veya sizi belirli bir rol için en iyi aday yapan becerilere ışık tutmanız gerekir. Ancak, dikkat çekmek için geleneksel bir PDF veya kağıt özgeçmişten daha fazlasına ihtiyacınız var. Uzmanlığınız hangi profesyonel alanda olursa olsun, kalabalığın arasından sıyrılacağınızdan emin olmanız gerekir. Başka bir deyişle, tek tıklamayla paylaşılabilen orijinal, göz alıcı bir çevrimiçi özgeçmişe ihtiyacınız var. Şanslısınız, kariyer geçişinizi kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz özgeçmiş WordPress temaları var. Tonlarca profesyonel özellikle dolu olan bu temalar, hayalinizdeki çevrimiçi CV’yi sıfır maliyetle oluşturmanıza olanak tanır.

işte, işinizi, projelerinizi, eğitiminizi ve ilgi alanınızı en profesyonel ve yaratıcı yollarla sergilemek için zengin özelliklere sahip en iyi 2 ücretsiz WordPress özgeçmiş temasını bulduk.

Ancak önce, en iyi ücretsiz WordPress özgeçmiş temasında aranacak özellikleri anlayalım.

İhtiyaçlarınıza uygun bir tasarıma ve özelliklere sahip ücretsiz bir WordPress teması bulmak zor ve kafa karıştırıcı olabilir. Bu nedenle, ücretsiz bir WordPress özgeçmiş teması bulmaya çalışırken, sorunsuz bir şekilde profesyonel bir çevrimiçi portföy oluşturabilmeniz için aşağıdaki özellikleri göz önünde bulundurun.

 • Birden Çok Portföy Düzeni: Seçtiğiniz temanın farklı düzenler sunduğundan emin olun, böylece her türden projenizi sergileyebilir ve yaratıcı şekillerde çalışabilirsiniz.
 • Farklı Gönderi Biçimleri: Bu özellik, müşterileriniz veya işverenlerinizle çeşitli şekillerde iletişim kurmanıza olanak tanır.
 • Duyarlı Tasarım: Duyarlı bir tema, kişisel portföyünüzün veya özgeçmişinizin cep telefonu, dizüstü bilgisayar vb. gibi herhangi bir ekran veya cihaz türüne mükemmel uyum sağlamasına olanak tanır.
 • İletişim Bölümü: Bir işveren işinizi ve portföyünüzü beğenirse, sizinle iletişim kurmanın bir yolunu arayacaktır. Bu nedenle, kişisel portföyünüzde net ve etkili bir iletişim bölümü veya sayfası oluşturmanız gerekir.
 • Görüşler: Yeni işverenleri çekmek için, portföyünüzde mükemmel bir referans bölümüne veya önceki müşterilerinizin sizinle çalışırken çalışmalarınızı ve deneyimlerini paylaşabilecekleri bir özgeçmişe ihtiyacınız olacak.

Bunları göz önünde bulundurarak, şimdi en iyi 2 ücretsiz WordPress özgeçmiş temasını keşfetme zamanı.

Zakra Minimal Portfolio 

 • Zakra, profesyonel bir portfolyo özgeçmiş web sitesi oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. Size yalnızca çevrimiçi portföyünüz için özel demolar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda projelerinizi ve yaratıcı çalışmalarınızı sergilemek için iç sayfalar ve bölümler de sağlar.
 • Ayrıca Zakra, çevrimiçi özgeçmişinizi estetik bir şekilde tasarlamak için kullanabileceğiniz gelişmiş özelleştirme araçları sunar.
 • Hafif ve Esnektir.
 • Gutenberg Uyumludur.
 • Renk Seçeneklerine Sahiptir.
 • Hızlı Yükleme Hızına sahiptir.
 • Birden Fazla Düzen Seçeneğine sahiptir.
 • Sonuç olarak Zakra, özgeçmiş web siteniz için uzmanlığınızı, projelerinizi, deneyimlerinizi ve eğitim formunuzu tanımlayan her özelliğe sahip en iyi ücretsiz WordPress özgeçmiş temalarından biridir.

Suffice Portfolio

 • Suffice, kısa sürede etkileşimli ve profesyonel bir çevrimiçi özgeçmiş ve portföy oluşturmanıza olanak tanıyan yaratıcı ve ücretsiz, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Önceki eğitiminizi, becerilerinizi, deneyimlerinizi vb. listelemek için önceden tanımlanmış bölümlerle birlikte gelir. Ayrıca, bu tema hız açısından optimize edilmiştir ve size daha hızlı yükleme süresi sağlar.
 • Bu ücretsiz WordPress özgeçmiş temasını kullanarak referanslarınızı, müşteri listelerinizi ve zaman çizelgelerinizi sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilirsiniz; Bu, çevrimiçi özgeçmişinize özgünlük ve güvenilirlik katmanıza yardımcı olacaktır.
 • Ayrıca Sayfa Oluşturucu Entegrasyonu Vardır.
 • Özelleştirmesi Kolaydır.
 • Kategori Renk Seçeneğine sahiptir.
 • 10’dan fazla Hazır Demosu vardır.
 • Ayrıca, tek tıklamayla demo içe aktarma seçeneğini desteklediği için başlangıç demolarından herhangi birini kolayca kullanabilirsiniz.

Son Söz

İnsanların markanızı nasıl algıladıklarını birçok faktör etkileyebilir ve sitenizin görünümü çok önemlidir. Bu nedenle, güvenilirlik kazanmanıza ve dönüşüm oranlarınızı artırmanıza yardımcı olacağından, profesyonel, görsel olarak çekici ve duyarlı bir tasarıma sahip olmak çok önemlidir.

En kaliteli ücretsiz WordPress temaları, önceden hazırlanmış şablonlar ve kullanımı kolay özelleştirme araçları sunarak sitenizi başlatmak için harika bir başlangıç noktası sağlayabilir.

Pek çok çok amaçlı WordPress teması olmasına rağmen, nişe özel bir tema seçmek size zaman kazandırabilir ve daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir. Örneğin, bir WooCommerce teması, alışveriş sepeti veya ürün görüntüleme seçenekleri gibi e-Ticaret özelliklerini içerebilir, bu da bunun için ayrı bir eklenti edinmeyi gereksiz kılar.

Bu yazıda, uygun bir WordPress teması seçmedeki önemli faktörlere işaret ettikten sonra, çeşitli profesyonel ve kişisel tema türlerini inceledik ve özelliklerinden bahsederek her format için mevcut olan en iyi ücretsiz temaları tanıttık.

Sunulan içeriklerden yararlanarak alanınıza en uygun WordPress temasını seçeceğinizi ve çevrimiçi dünyada adımlarınızı sağlam ve emin bir şekilde atacağınızı umuyoruz.

Görüş ve önerilerinizi bizimle ve bu makalenin diğer okuyucularıyla paylaşmaktan çekinmeyin.

Sıkça Sorulan Sorular

En sık sorulan sorulardan bazılarının yanıtları:

WordPress temaları gerçekten ücretsiz mi?

Ücretsiz WordPress temaları gerçekten de tamamen ücretsizdir ve herhangi bir kullanım şartı yoktur.

Ücretsiz WordPress temaları nasıl edinilir?

Ücretsiz olan WordPress.org’u kullanmanız gerekir. WordPress.org ihtiyacınız olan tüm esnekliğe sahiptir ve web sitenize temalar ve eklentiler eklemenizi sağlar. WordPress web sitenize başlamadan önce ayrıca bir alan adı ve web barındırma satın almanız gerekecektir.

Ücretsiz WordPress Temalarının Sınırlamaları Nelerdir?

Ücretsiz temalar, premium temalarda bulunan pek çok özellikten ve özelleştirilebilirlikten yoksundur. Ücretsiz temalar ayrıca genellikle özel destekten yoksundur; bu, bir sorun olması durumunda yardım için yalnızca temanın forumuna veya belgelerine güvenebileceğiniz anlamına gelir.

Altbilgiyi WordPress web sitemin ücretsiz temasından nasıl kaldırabilirim?

Altbilgiyi ücretsiz bir WordPress temasından kaldırmak için, ana temanızın varsayılan altbilgisini geçersiz kılmak üzere bir alt tema oluşturmanız gerekebilir. Alternatif olarak, bazı ücretsiz temalar, tema seçeneklerinde veya tema özelleştirici ayarlarında bir alt bilgi özelleştirme seçeneği sunabilir.

Ücretsiz tema yerine ne zaman ücretli tema kullanmalısınız?

Gelişmiş özelliklere, özel desteğe, düzenli güncellemelere, daha iyi özelleştirme seçeneklerine, gelişmiş güvenliğe ve belirli web sitesi hedeflerinize ve marka gereksinimlerinize yakından uyan benzersiz bir tasarıma ihtiyacınız olduğunda ücretsiz bir tema yerine ücretli bir tema kullanmayı düşünün.

WordPress’i sonsuza kadar ücretsiz kullanabilir miyim?

Ücretsiz temaları ihtiyacınız olduğu sürece ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

WordPress size ödeme yapabilir mi?

Ağınız, reklam tıklamalarınız/gösterimleriniz için size ödeme yapar ve sitenizde hangi reklamların görüneceğini belirler; bu nedenle, reklam göstermeyi seçerseniz saygın bir ağ seçtiğinizden emin olun. Açık ara farkla, WordPress için en popüler reklam ağı Google AdSense’tir.

Share this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Subscribe to our newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius
enim in eros elementum tristique.

Related Posts
Previous
Next