Domain

100+ TLDS

Domain

Domain kaydetme, aktarma, yönetme, tek tıkla SSL, web hosting, sunucular ve daha fazlası, hepsi tek bir platformda.
eşsiz 24/7 ÜCRETSİZ destek ile.
Neden Mavihost

.com, .net, .com.tr ve yüzlerce daha fazla TLD

Domain Kaydı ve Satın Alma

Bir domain satın almak, bir web sitesi kurmanın ilk adımıdır. Doğru domain’i seçmek ve kaydetmek, markalaşmanız ve işletmenizin büyümesi üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Domain kaydı iki gruba ayrılır: Türkiye’de “.com.tr” domain’i olarak bildiğimiz ulusal domain’ler ve com, net, org gibi uluslararası ve üst düzey domain’ler (TLD). Domain’lerin fiyatları belirtildiği üzere değişebilir.

Bir domain’in satın alınması, o domain’in Mavihost’un “Domain Arama” bölümünden kontrol edilebilen kullanılabilirliği gibi belirli koşullara ve düzenlemelere tabidir. Ayrıca, uluslararası bir domain kaydetmek için, kayıt şirketi tarafından gönderilen e-postayı onaylamanız gerekir. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, uzmanlarımız sorularınızı yanıtlamaya hazırdır.

Domain Arama

Domain arama, bir domain’i kaydettirmenin ilk adımıdır. Aşağıdaki kutu aracılığıyla, istediğiniz domain’i tercih ettiğiniz uzantıyla arayabilirsiniz. WhoIs web sitesi bu domain’i bir kişi veya şirket adı için kaydetmediyse, domain’inizi en iyi fiyata satın almaya devam edebilirsiniz

Kolay Domain Yönetimi

Kullanıcı dostu ve Türkçe domain yönetim paneliyle tüm domain yönetim işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirin. Domain'inize ek özellikler ekleyin ve ihtiyaçlarınıza göre yönetin.

Ücretsiz WhoIs Koruması

Sahip olduğunuz domain'lerin WhoIs (kimlik) bilgilerini ücretsiz olarak gizleyin. Kimlik bilgilerinizi gizleyerek istenmeyen e-postalardan kendinizi koruyun.

En İyi Fiyat

Piyasadaki en iyi fiyatlarla domain'inizi kaydedin.

Ücretsiz Transfer Kilidi

Bilginiz dışında yapılacak transferleri engelleyen güvenlik kilidi ile domain'inizi koruyun. Böylece, domain'iniz başka bir kayıt şirketine transfer edilemez.

Güvenlik

Hesabınızı korumanıza yardımcı olacak mobil parola doğrulaması ile domain'inizi tamamen ücretsiz olarak güvence altına alın.

7/24 Destek Hizmeti

İstediğiniz zaman gerçekleştirmek istediğiniz tüm domain işlemleri için ihtiyaç duyduğunuz desteğe çevrimiçi destek sistemimiz aracılığıyla kolayca ulaşın.

Domain fiyatlandırması

Premium Domain Yöneticisi

Profesyonel domain işlemleri için ihtiyacınız olan her şeyi Mavihost Premium Domain Hizmetleri ile yönetin. Domain'inizin Premium DNS Yönetimi, Domain Yönlendirme ve Park Etme Sayfasını kolayca yönetin.

4,3 Milyon

+103,000 müşteriye 24/7 destek!

Eşsiz ÜCRETSİZ desteğimizi deneyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Fiyatlar, bazı TLD’lere olan talep daha yüksek olduğu için büyük ölçüde değişebilir. .net ve .org gibi geleneksel üst düzey domain’lerin (TLD) standart fiyatı 6 ile 15 dolar arasında değişebilirken, .site ve .club gibi daha yeni TLD’ler 10 ile 25 dolar arasında olabilir.

Çoğu insan önce .com satın almak istese de, bazen hayalinizdeki domain mevcut olmayabilir. Ayrıca, işletmenizi veya kişisel markanızı yansıtan bir domain seçmek önemlidir. Piyasada çok sayıda genel TLD ve Ülke Kodu TLD’si var ve biz 1 dolardan daha düşük fiyatlarla daha kolay temin edilebilen domain’ler sunduğumuzdan dolayı, online varlığınızı ortaya koymak için mükemmel domain’inizi bulmak bizimle daha kolaydır!

Evet, domain’lerden hosting paketlerine kadar sayısız ürünümüzde büyük tasarruflardan yararlanabilirsiniz.

Hâlâ sorunuz var mı?